jan błachowicz vs aleksandar rakić 2 w planach na ufc 297

Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2 w planach UFC na styczniową galę UFC 297

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

W dzisiejszym wydaniu programu MMA Hour dziennikarz Ariel Helwani przekazał informację, że organizacja UFC pracuje nad zestawieniem walki Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2. Do rewanżu półciężkich ma rzekomo dojść na styczniowej gali UFC 297.

Dana White ogłosił dziś kilka zestawień na pierwsze duże gale w 2024 roku. Wśród walk ogłoszonych przez dyrektora UFC nie było starcia Jan Błachowicz vs. Aleksandar Rakić 2. Oznacza to, że nic nie zostało jeszcze podpisane jednak informacje na temat zestawienia przekazał Ariel Helwani w programie MMA Hour.

W pierwszej walce górą był Polak jednak pojedynek zakończył się przedwcześnie przez uraz nogi „Rocketa”. Rakić do tej pory uważa, że to on przeważał w walce i że gdyby nie kontuzja to odniósłby wygraną.

W czasie gdy Aleksandar pauzował z powodu kontuzji Jan Błachowicz zdążył stoczyć dwa pojedynki. Polak zremisował z Magomedem Ankalaevem oraz przegrał z Alexem Pereirą. Chcąc myśleć o toczeniu wielkich walk i utrzymaniu się w czołówce Janek musi wygrać z Rakiciem.

Gala UFC 297 odbędzie się 20 stycznia w Toronto w Kanadzie. Będziemy czekali na ewentualne potwierdzenie informacji o rewanżu Błachowicz vs. Rakić, a jeśli takowe się pojawią to natychmiast je wam przekażemy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments