ufc 268 wyniki walk

UFC 268: Kamaru Usman i Rose Namajunas obronili mistrzowskie pasy

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 listopada 2021

Kamaru Usman i Rose Namajunas obronili mistrzowskie pasy na gali UFC 268. „Nigeryjski Koszmar” wypunktował Colby’ego Covingtona i zgarnął zwycięstwo po jednogłośnej decyzji sędziów (48-47, 48-47, 49-46). Usman tym samym obronił pas mistrzowski kategorii półśredniej (-77 kg). Kamaru przeważał od początku starcia, a najlepszy moment miał w drugiej rundzie kiedy to 'posadził’ Covingtona na macie po mocnych lewych. Z czasem Colby jednak złapał odpowiedni rytm i od trzeciej rundy robił wszystko by odwrócić losy pojedynku. „Chaos” naruszył mistrza ciosami w stójce i doprowadził do tego, że mistrz musiał wykorzystać wszystkie swe siły by bronić się przed atakami pretendenta.

Rose Namajunas również obroniła pas w walce z Weili Zhang jednak Chinka postawiła Amerykance ciężkie warunki i Namajunas wygrała po niejednogłośnej decyzji sędziów (47-48, 48-47, 49-46).

Jedyny nokaut w głównej karcie walk padł w pojedynku Marlona Very z Frankie Edgarem. 28-letni „Chito” znokautował doświadczonego Amerykanina front kickiem na 70 sekund przed końcem finałowej, trzeciej rundy.

Pełne wyniki tutaj:

Zostaw ocenę
0
0