Serial Tytani KSW

Tytani KSW – premiera serialu o zawodnikach KSW już w piątek! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 grudnia 2022

Platforma streamingowa Viaplay poinformowała o realizacji niezwykle interesującego projektu. Viaplay współpracując z federacją KSW oraz studiem filmowym ATM wyprodukował serial 'Tytani KSW’. Fani będą mogli wreszcie zobaczyć zawodników od zupełnie nieznanej strony.

Tytani KSW już 9 grudnia w Viaplay! We współpracy z KSW oraz ATM Grupa, platforma Viaplay zrealizowała wyjątkowy serial dokumentalny, w którym widzowie zobaczą swoich ulubionych fighterów od zupełnie nieznanej dotąd strony!

Produkcja „Tytani KSW” to niepowtarzalna okazja do obserwowania zarówno legend, jak i wschodzących gwiazd tej organizacji w trakcie ich przygotowań do dwóch ostatnich gal KSW w 2022 roku. Bohaterami serialu są Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski oraz Sebastian Rajewski, Salahdine Parnasse, a także Marian Ziółkowski.

Kiedy premiera serialu Tytani KSW?

Premierę pierwszego odcinka serialu „Tytani KSW” zaplanowano na 9 grudnia. Kolejne odcinki nie będą udostępniane w równych odstępach czasowych. Drugi epizod pojawi się bowiem 13 grudnia, natomiast na trzeci i ostatni póki co odcinek fanom przyjdzie poczekać, aż do 26 grudnia.

  • 9 grudnia – 1 odcinek
  • 13 grudnia – 2 odcinek
  • 26 grudnia – 3 odcinek

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

To właśnie na platformie Viaplay będziesz mieć okazję do zobaczenia fenomenalnego serialu „Tytani KSW” o zawodnikach walczących na galach najlepszej europejskiej federacji MMA.

-> Kup dostęp do KSW 77: Pudzian vs Mamed

Bilety na ostatnią galę KSW w tym roku zostały wyprzedane w zawrotnym tempie. Walkę Pudzian vs Khalidov obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Zwiastun serialu „Tytani KSW”

Zostaw ocenę
0
0