Tyson Fury vs Francis Ngannou PFL boks

Tyson Fury vs. Francis Ngannou – walka potwierdzona. Znamy termin i zasady! Pierwsza zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 lipca 2023

Organizacja PFL potwierdziła dziś zapowiadany od wielu miesięcy pojedynek Tyson Fury vs. Francis Ngannou. Walka odbędzie się 28 października w Riyadh w Arabii Saudyjskiej i została zakontraktowana na zasadach bokserskich.

O potencjalnej walce Tysona Fury’ego z Francisem Ngannou mówiło się od wielu tygodni, w zasadzie od momentu, w którym były mistrz UFC w kategorii ciężkiej podpisał kontrakt z organizacją PFL. Zestawienie zostało dziś oficjalnie potwierdzone zarówno przez samą organizację PFL jak i przez dziennikarzy ESPN.

Do walki doskonałego pięściarza z byłym mistrzem UFC dojdzie 28 października w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Pojedynek został zakontraktowany na zasadach bokserskich jednak nie znamy na ten moment większej ilości szczegółów. Jedno jest pewne, będzie to profesjonalny pojedynek, a nie sparing!

Tyson Fury skomentował zestawienie krótko:

„Wedle wielu jest to zawodnik, który bije najmocniej na tej planecie. Zobaczymy jak przyjmie ciosy wyprowadzone przez Gypsy Kinga. Udowodnię wszystkim, że jestem najlepszym zawodnikiem w tej generacji. Ta walka zostanie zapamiętana na wieki.”

Tyson Fury vs. Francis Ngannou – pierwsza zapowiedź

Organizacja PFL opublikowała pierwszą video zapowiedź pojedynku Fury vs. Ngannou. Materiał video możecie zobaczyć poniżej:

Zostaw ocenę
5
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
1 rok temu

Fury go znidzczy góra 2 rungdy😁