FAME Friday Arena pasternak vs tyburski gdzie oglądać

Transmisja Fame Friday Arena 1 ZA DARMO. Zobacz DWIE walki za free! Gdzie oglądać? [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

FAME Friday Arena 1 odbędzie się już dziś. O 19:30 startuje gala, na którą czekają wszyscy kibice. Organizatorzy potwierdzili transmisję za darmo! Gdzie oglądać stream free online? Szczegóły znajdziesz poniżej!

Gala FAME Friday Arena 1 rozpocznie się dziś, czyli w piątek 21 lipca to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga uwagę fanów w całym kraju. Bilety rozeszły się w mig, co tylko pokazuje ogromne zainteresowanie tym eventem. Jeśli szukasz możliwości darmowego oglądania tej spektakularnej gali, mamy dla Ciebie podpowiedź!

-> Galę Fame Friday Arena 1 obejrzysz TUTAJ! <-

Fame Friday Arena 1 za darmo – Transmisja

Fame MMA ruszyło z całkowicie nowym projektem, który natychmiast zyskał poparcie kibiców. FAME Friday Arena 1 odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia, a federacja bardzo szybko ogłosiła sold out. Wszystko to za sprawą fenomenalnej karty walk. Nie brakuje w niej hitowych nazwisk, fenomenalnych zestawień i głośnych debiutów. Transmisja za darmo Fame Friday Arena 1 dostępna będzie na kanale YouTube.

Na gali odbędą się takie walki, jak Świerczewski vs Daro Lew, co będzie pierwszym starciem pod szyldem tej federacji dla byłego piłkarza. Popularny „Świr” mimo małego stażu jest uważany za dużego faworyta! Innym arcyciekawym pojedynkiem jest starcie Pasternak vs Tyburski. „Wampir” staje przed szansą na zweryfikowanie kolejnego freak fightera, który marzy o karierze w KSW!

FAME Friday Arena 1 PPV – gdzie oglądać? Ile kosztuje? Transmisja online na żywo

Fame Friday Arena 1 – Stream free online

Gdzie oglądać Fame Friday Arena 1 za darmo? Transmisja całej gali dostępna będzie wyłącznie w Pay-Per-View. Organizatorzy udostępnią za to stream free online z dwóch pierwszych walk! Będą to starcia: Edzio vs Koro oraz Sasha vs Dawid Malczyński.

Gdzie i jak oglądać FAME Friday Arena 1? Wystarczy wejść na stronę – famemma.tv i zarejestrować się, bądź zalogować na istniejące konto. Założenie nowego potrwa niecałą minutę, a jest niezbędne do uzyskania streamu z gali. Po udanym procesie można wykonać opcjonalny test odtwarzacza.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 <-

Fame Friday Arena 1 PPV – Gdzie oglądać na żywo?

Po zalogowaniu się na konto można wybrać jeden z dostępnych pakietów PPV Fame Friday Arena 1. Wariant podstawowy kosztuje 34,99 zł, a rozszerzona 39,99 zł. Oba pakiety Pay-Per-View różnią się dodatkami, które ze sobą niosą. Wersja Basic ma niższą jakość transmisji online, a do tego z Premium zapis VOD jest wydłużony do 7 dni.

KLIKNIJ W BANER I OGLĄDAJ FAME FRIDAY ARENA 1!

FAME MMA 18 PPV

Fame Friday Arena 1 za darmo

Poniżej możecie oglądać studio i aż DWIE pierwsze walki Fame Friday Arena 1 PPV za darmo. Transmisja rozpocznie się o 19:30, wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz!

KARTA WALK

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas
  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Jakub Nowaczkiewicz
  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski
  • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Piotr „Świr” Świerczewski
  • Adrian „Medusa” Salamon vs Dominik „Jaxu” Jax
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments