FAME Friday Arena 1 PPV – gdzie oglądać? Ile kosztuje? Transmisja online na żywo

S
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

Czas oczekiwania na FAME Friday Arena 1 PPV dobiegł końca! Gdzie oglądać galę? Jak i za ile wykupić transmisję? O której FAME Friday 1? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

-> Zobacz FAME FRIDAY ARENA 1 w PPV

Nadszedł długo oczekiwany dzień! Fame Friday Arena 1 PPV już wkrótce zawita na naszych ekranach, obiecując niezapomnianą dawkę emocji i widowiskowej rozrywki. Ta spektakularna gala, odbywająca się w Hali Stulecia , gwarantuje pasjonujące pojedynki najlepszych zawodników. Wyjątkowe starcia, adrenalina na najwyższych obrotach i nieprzewidywalne zwroty akcji zapewnią widzom wrażenia na wiele lat.

Gdzie i kiedy odbędzie się Fame Friday Arena 1?

Nowy projekt organizacji FAME, który ma na celu dotarcie do większego grona odbiorców. Fame Friday Arena 1 kiedy? Pierwsza gala odbędzie się już dziś, tj. w piątek 21 lipca we Wrocałwiu. Fani nie mogą doczekać wielkich emocji, jakie zwiastują takie walki, jak Świerczewski vs Daro Lew, Pasternak vs Tyburski, czy Filipek vs Dubiel. Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

-> Oglądaj FAME FRIDAY ARENA 1 na żywo

Transmisja Fame Friday Arena 1 PPV

Wielu kibiców nie zdążyło z zakupem biletów na FAME Friday Arena 1. Gala okazała się bowiem wielkim sukcesem. Wejściówki rozeszły się bardzo szybko, a federacja na niecałe 2 tygodnie przed galą ogłosiła całkowity sold out!

Niestety Fame Friday Arena 1 nie będzie transmitowane w TV. Darmowy stream dostępny będzie na kanale YouTube FAME, ale tam obejrzeć można jedynie dwie pierwsze walki. Transmisja na żywo Fame Friday Arena 1 dostępna będzie w całości w PPV.

Ile kosztuje dostęp? Cena Fame MMA PPV. Gdzie i jak kupić?

Gdzie i jak oglądać FAME Friday Arena 1? Wystarczy wejść na stronę – famemma.tv i zarejestrować się, bądź zalogować na istniejące konto. Założenie nowego potrwa niecałą minutę, a jest niezbędne do uzyskania streamu z gali. Po udanym procesie można wykonać opcjonalny test odtwarzacza.

Następnie użytkownik otrzymuje do wyboru jedną z dwóch opcji PPV Fame Friday Arena 1. Podstawowa kosztuje 34,99 zł, a rozszerzona jest droższa w cenie 39,99 zł. Oba pakiety Pay-Per-View różnią się dodatkami, które ze sobą niosą. Wersja Basic ma niższą jakość transmisji online, a do tego z Premium zapis VOD jest wydłużony do 7 dni.

Jak zapłacić za FAME Friday Arena 1 PPV? Metod płatności jest naprawdę wiele. Wśród nich znaleźć można kod BLIK, przelew bankowy, czy zapłatę kartą. Od wybranego sposobu zależna jest końcowa cena. W przypadku niektórych opcji doliczona zostanie prowizja w wysokości nawet 5 zł. A by jej uniknąć należy opłacić transmisję Fame Friday Arena 1 kodem Blik.

FAME MMA 18 PPV

FAME Friday Arena 1 – Karta walk

Main event:

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas – K-1, małe rękawice

Co-main event 1:

  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel – K-1, małe rękawice

Co-main event 2:

  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Kuba Nowaczkiewicz – MMA

Karta główna:

  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – K-1, małe rękawice
  • Piotr „Świr” Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk – MMA
  • Dominik „Jaxu” Jax vs Adrian „Medusa” Salamon – MMA kontra BJJ
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki – MMA
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue – MMA

Karta wstępna:

  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński – MMA
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel – MMA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments