Gdzie oglądać Świerczewski vs Daro Lew? Transmisja FAME Friday Arena, cena PPV

S
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

Piotr Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk to jedna z walk FAME Friday Arena. Gdzie oglądać galę? Jaka cena PPV? Kiedy i o której transmisja na żywo?

Federacja FAME MMA wystartowała z nowym projektem, przez który dotrze do aren, w których dotychczas nie gościła. Wszystkim kibicom natychmiast pomysł ten przypadł do gustu. Bilety rozeszły się w zawrotnym tempie i Hala Stulecia we Wrocławiu została w całości wyprzedana! FAME Friday Arena 1 będzie miało miejsce już w piątek 21 lipca. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w PPV.

-> Zobacz FAME FRIDAY ARENA PPV na żywo!

Świerczewski vs Daro Lew. FAME Friday Arena 1 – Transmisja PPV

Po długiej przerwie od sportów walki do akcji wraca Piotr Świerczewski. Wybitny reprezentant Polski stoczy drugi pojedynek w karierze. Na FAME Friday Arena 1 zmierzy się z „Daro Lwem”. Niezwykle popularny freak fighter przerwał długą passę porażek i odniósł ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu. Mimo wieloletniej kariery, to pierwszy taki przypadek dla Dariusza Kaźmierczuka.

Zawodnicy dobrze się znają z mat Akademii Sportów Walki Wilanów. Teraz tylko Świerczewski trenuje u Mirosława Oknińskiego, który na pewno przygotuje go na walkę podczas FAME Friday Arena 1. Choć „Świr” nie żywi złych emocji do „Daro Lwa”, to ten zdenerwował go mocno na konferencji prasowej. Kaźmierczyk obsypał byłego piłkarza pieprzem, za co ten obiecał brutalną karę!

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Transmisja na żywo i stream online będzie dostępna tylko i wyłącznie w Pay-Per-View. Dostęp wykupić można na famemma.tv, a cena zaczyna się od 34,99 zł. W podstawowym pakiecie użytkownicy otrzymają dostęp do transmisji LIVE w jakości 720p oraz zapisu VOD na 48h.

Szukający lepszego streamu zwrócą uwagę na wariant PREMIUM. Za 39,99 zł transmisja PPV FAME Friday Arena możliwa będzie w najwyższej jakości 1080p (HD), a ogromne emocje powtórzyć można następnie przez 7 dni.

FAME MMA 18 PPV

Karta walk, walki, zawodnicy

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas
  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel
  • Jose „Josef Bratan” Simao vs Jakub Nowaczkiewicz
  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski
  • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Piotr „Świr” Świerczewski
  • Adrian „Medusa” Salamon vs Dominik „Jaxu” Jax
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel

Kiedy i o której? Transmisja na żywo FAME Friday Arena 1 PPV rozpocznie się w piątek (21.07.2023). Początek gali o godzinie 19:30. Stream LIVE wykupić można na famemma.tv.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments