Gdzie oglądać Pasternak vs Tyburski? Transmisja FAME Friday Arena 1 PPV

S
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

Michał Pasternak wraca na FAME Friday Arena! „Wampir” zmierzy się w K-1, a jego rywalem będzie Paweł Tyburski. Transmisja na żywo wyłącznie w PPV. Gdzie i jak wykupić dostęp?

Podopieczny Mirosława Oknińskiego ponownie wystąpi we freak fightach. Michał Pasternak to jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników. Mierzył się on w PLMMA, CAVE MMA, czy nawet ONE. „Wampir” na FAME Friday Arena 1 zawalczy z Pawłem Tyburskim, któremu wielu wróży sportową karierę.

-> FAME Friday Arena 1 obejrzysz w PPV

Michał Pasternak vs Paweł Tyburski. Transmisja FAME Friday Arena 1

Michał Pasternak, znany ze swojego wszechstronnego stylu walki, przystąpi do tej potyczki na FAME Friday Arena 1 PPV jako utytułowany zawodnik, którego mocne uderzenia i techniczne umiejętności budzą respekt wśród przeciwników. Paweł Tyburski, z kolei, to nieprzewidywalny i utalentowany zawodnik, zdolny do zaskoczenia każdego rywala. Jego elastyczność, szybkość i agresja sprawiają, że każda walka z nim jest niebezpiecznym wyzwaniem.

Kiedy i o której Pasternak vs Tyburski? Walka powinna się rozpocząć około 23:00. Czas może się zmienić w zależności od wyników poprzednich pojedynków. Tam zobaczymy między innymi Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego, który wygrał jeden z turniejów walk na gołe pięści GROMDA. Jego oponentem również będzie Tyburski – Piotr, brat bliźniak Pawła. Transmisja gali dostępna wyłącznie w PAY-PER-VIEW.

-> Oglądaj PASTERNAK vs TYBURSKI na żywo

FAME Friday Arena 1 PPV: Ile kosztuje? Jak wykupić?

Cena PPV Fame Friday Arena 1 została dostosowana do oczekiwań widzów, gwarantując niezapomniany wieczór w gronie emocji. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym fanem freak fightów, czy po prostu szukasz mocnych wrażeń, ta gala spełni Twoje oczekiwania! Cena dostępu do streamu live zaczyna się od 34,99 zł.

Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie famemma.tv. Tam należy zarejestrować się, bądź zalogować na już istniejące konto. Po wybraniu interesującego nas pakietu można przejść do ekranu zapłaty. Metod płatności za FAME Friday Arena 1 PPV jest wiele i każdy użytkownik znajdzie odpowiednią dla siebie!

KLIKNIJ W BANER I OGLĄDAJ FAME FRIDAY ARENA W PPV

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments