tomasz narkun udusił halonena video

Tomasz Narkun szybko udusił Halonena. Rywal próbował rozbić Polaka slamem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 grudnia 2023

Tomasz Narkun dopisał do rekordu kolejne zawodowe zwycięstwo. Polak walczył na gali Seaside BattleS 4. Były mistrz KSW udusił Jussiego Halonena mimo, że rywal próbował rozbić go slamem.

Tomasz Narkun stoczył kolejny występ na galach organizacji Seaside BattleS. Dla byłego mistrza KSW była to już druga walka w organizacji SBS. A pierwszej szybko znokautował Antoniego Zovaka.

Narkun miał powrócić do klatki we wrześniu jednak z przyczyn medycznych jego rywal Adam Kowalski nie został dopuszczony do walki. Wiadomo, że „Żyrafa” miał propozycję walki z zawodnikami, którzy chcieli wejść na zastępstwo jednak podjął decyzję, że lepiej będzie poczekać i zawalczyć na innej gali.

W ten sposób doszło do podpisania kontraktu na występ na gali Seaside BattleS 4, na której Narkun stoczył pojedynek z Jussim Halonenem. Fin przechwycił Narkuna „w locie” gdy ten chciał zaatakować latającym kolanem. Berserker po obaleniu bardzo szybko wpiął trójkąt nogami.

Halonen nie odpuścił, podniósł się i chciał rozbić Polaka slamem. Nawet zderzenie z matą nie pomogło i Tomasz Narkun udusił oponenta. Reprezentant Berserkers Team dopisał do rekordu kolejną wygraną. Materiał video z walki możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments