tomasz narkun

Tomasz Narkun kontynuuje treningi w American Top Team

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 listopada 2022

Tomasz Narkun przebywa od dwóch tygodni w USA. Były mistrz federacji KSW w kategorii półciężkiej wybrał się do Miami wraz z klubowym kolegą Mateuszem Rębeckim, zawodnikiem organizacji UFC. Berserkerzy trenują w American Top Team oraz zwiedzają Florydę.

„Żyrafa” przegrał z Henrique Da Silvą na KSW 75 w Nowym Sączu. Nie minął nawet miesiąc od tej porażki, a Tomasz zameldował się południowo-wschodnim wybrzeżu USA, gdzie rozpoczął treningi w lubianym przez Polaków klubie American Top Team.

Pochodzący ze Stargardu zawodnik nie ma w ostatnich latach najlepszej passy. Narkun zanotował ostatnie zwycięstwo w listopadzie 2020 roku, a więc dwa lata temu. W związku z tym Berserker najwyraźniej postanowił zmienić coś w przygotowaniach i poszukać „nowych” sparingpartnerów.

Jak zaznaczył Narkun „delegacja z Polski” trenuje mocno, rozpoczynając dzień od treningów stójkowych, a kończąc go kulankami na macie. Tomasz wypowiedział się także na temat hejterów, którzy w ostatnim czasie krytykowali jego styl życia i zachowanie.

Nigdy, ale to nigdy nie żyj tak jak ktoś tego oczekuje.

Takimi słowami rozpoczął wpis Narkun, a następnie kontynuował wypowiedź dodając:

„Ludzie będą chcieli Tobie narzucać jak masz się zachowywać, co myśleć i w co wierzyć lub kogo wierzyć. Niestety przede wszystkim będą to Ci, którzy nawet boją się myśleć o czymś wielkim i to właśnie oni stają w pierwszym szeregu tej armii.
Hmm… a więc standardowo dla dobrych ludzi piona, a dla reszty…”

https://www.facebook.com/NarkunTomasz/posts/pfbid022otwGdY7GwL7N1rLVAsPQ7X8u9kKY3jMLqCvD6TJhnRJvPn6rWLqGoTK6TydA5mkl?cft[0]=AZUaclKDjhXT9L9rqwLrnCOTOwDZAk5BCQlqyZIHBpQE974-PPF2bNRd-tlzs-5K315XIXHBxeGRQemc7XE1Rgmbbt0oyn65LKpmTs2UO8B45bdDTQz0aEWSzv0pczGH_ZEQGVGgrxnwW8TbmiZW843kprdXFiXPheDyVjiuIPIFARqeQTcA_C4Dam0CGhS6WEw&tn=%2CO%2CP-R
Zostaw ocenę
0
0