tom aspinall wskazał nazwiska dwóch potencjalnych rywali

Tom Aspinall wskazał nazwiska dwóch potencjalnych rywali: „Jeśli on nie chce, to zostaje wielki Rosjanin…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 września 2023

Tom Aspinall wskazał nazwiska dwóch potencjalnych rywali. Anglik ma wielkie aspiracje i liczy na to, że kolejna wygrana pozwoli mu na wywalczenie przepustki do walki o mistrzowski pas. Aspinall otwarcie wymienił nazwiska dwóch fighterów, z którymi jest gotów się zmierzyć.

Ciryl Gane w świetnym stylu pokonał Sergheia Spivaca na gali UFC w Paryżu, nie może zatem dziwić fakt, że Francuz znalazł się na krótkiej liście fighterów z którymi jest gotów zawalczyć Tom Aspinall. Oto co topowy angielski ciężki powiedział na temat „Bon Gamina”:

„Nie będę się narzucał jeśli nie chce tej walki to nikt go do tego nie zmusi. Ja chciałem wejść do octagonu na gali w Paryżu po jego wygranej natomiast przedstawiciele UFC mi na to nie pozwolili. Dlatego mówię jeśli on chce tej walki, to ja jestem gotów. Jeśli nie chce, no cóż, wiem że stylistycznie jestem dla niego bardzo trudnym oponentem. Dla mnie natomiast jest on odpowiednim rywalem.”

Dopytany o inne nazwiska Aspinall szybko wskazał drugiego z potencjalnych rywali:

„Wiesz w zasadzie zostaje tylko jeden zawodnik, wielki Rosjanin z którym nikt nie chce się bić. Natomiast ja będę szczęśliwy jeśli będzie mi dane stoczyć pojedynek z Pavlovichem. Dwukrotnie już gdzieś próbowano nas ze sobą zestawiać i z różnych przyczyn te walki nie doszły do skutku natomiast teraz możemy zrobić taką walkę. Szczerze wezmę każdego kto przybliży mnie do starcia o mistrzowski pas.”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – o której gala?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj tutaj!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments