UFC Ciryl Gane zasypał Spivaca kanonadą ciosów

UFC Paryż: Ciryl Gane zasypał Spivaca kanonadą ciosów! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 września 2023

Czas na wisienkę na torcie dzisiejszej gali UFC w Paryżu. W walce wieczoru wydarzenia zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac. Pojedynek zakontraktowano oczywiście w limicie kategorii ciężkiej. Jaki był wynik walki Gane vs. Spivac?

Main event gali UFC w Paryżu zapowiadano od miesięcy i było jasne, że Ciryl Gane będzie musiał zrobić wszystko, aby odbudować się po szybkiej przegranej z Jonem Jonesem.

W starciu, które uświetni paryskie wydarzenie rywalem Francuza będzie niebezpieczny Mołdawianin Serghei Spivac, który ma na koncie między innymi wygrane z Taiem Tuivasą, Alekseiem Oleinikiem oraz Derrickiem Lewisem.

Tak jak jasne jest, że Gane musi zrobić wszystko by utrzymać się na topie, równie oczywiste jest że, „Niedźwiedź Polarny” spróbuje pokrzyżować plany reprezentanta gospodarzy po to, aby zapewnić sobie starcie z oponentem z absolutnego topu królewskiej kategorii.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – relacja, wynik walki

Rozpoczynamy walkę wieczoru gali UFC w Paryżu, Ciryl Gane kontra Serghei Spivac! Obaj zawodnicy próbowali ataków middle kickami. Sporo wzajemnego badania na początku walki. Gane atakuje body shotem. Ciryl atakuje częściej jednak póki co nie są to mocne ciosy. Serghei Spivac odpowiada celnym lewym. Gane naprzemiennie atakuje korpus i głowę rywala. Dobry długi lewy prosty Ciryla. „Bon Gamin” broni prób sprowadzeń ze strony rywala. Ciryl Gane jest bardzo ruchliwy, szybko porusza się na nogach i bije z doskoku, ładnie wykorzystując zasięg. Mołdawianin trafia pojedynczymi lewymi, bardzo sporadycznie. Francuz obija korpus rywala. Bardzo dobra runda w wykonaniu Gane.

Low kicki Gane na początku drugiej rundy. Spivac próbuje ataku, stara się skrócić dystans i klinczować jednak nic z tego nie wychodzi. Ciryl rozgrywa walkę pod własne dyktando. Francuz narzuca tempo i próbuje różnych ataków, póki co na spokojnie, bez szaleństw. „Bon Gamin” atakuje korpus rywala kolanem i body shotami. Francuz trafia Mołdawianina prostym. Początek końca Spivaca. Gane trafia raz, drugi mocnymi ciosami, Spivac wyłapuje potężnego prawego, odsłania się i odchodzi do boku pod siatką gdzie Francuz dopada go i nie wypuszcza tej szansy z rąk zasypując oponenta istną kanonadą ciosów!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments