Tom Aspinall przed walką z Tyburą na UFC

Tom Aspinall przed walką z Marcinem Tyburą: „Nie rozumiem dlaczego ludzie go skreślają. Wygrał 7 z 8 ostatnich walk…”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 21 lipca 2023

Tom Aspinall zmierzy się w walce wieczoru gali UFC w Londynie z Marcinem Tyburą. Anglik przed wydarzeniem odpowiadał na pytania dziennikarzy. Co ciekawego powiedział bohater main eventu?

Na gali UFC w Londynie dojdzie do pojedynku Toma Aspinalla z Marcinem Tyburą. Zawodnicy zmierzą się w main evencie wydarzenia, a wygrany tego starcia będzie mógł myśleć o kolejnych wielkich wyzwaniach i pojedynkach z oponentami ze ścisłej czołówki rankingu dywizji ciężkiej.

Dziś odbyło się ważenie przed galą UFC Londyn, a wcześniej zawodnicy spotkali się z dziennikarzami by odpowiedzieć na kilka pytań. Dedykowany artykuł na temat ważenia znajdziecie tutaj. UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura – wyniki ważenia.

Tom Aspinall został zapytany o to co sądzi o tym, że wielu fanów i ekspertów przekreśla szanse Marcina Tybury na odniesienie wygranej. Oto co powiedział Anglik na ten temat:

„Marcin robi bardzo wiele rzeczy dobrze w octagonie dlatego nie rozumiem dlaczego ludzie go skreślają. On wygrał siedem z ośmiu ostatnich walk, wszystko z notowanymi w rankingu rywalami. To jest bardzo dobry wynik. Ma dobrą wytrzymałość, nigdy nie odpuszcza co jest bardzo rzadkie dla zawodników naszej kategorii. Często widzi się, że kiedy ciężki zostanie trafiony czy jest zmęczony to szuka ucieczki i odpuszcza, natomiast on tego nie robi. Marcin ma bardzo, bardzo wielkie doświadczenie i przygotowując się do walki z Polakiem byłem ekstremalnie skoncentrowany na treningach.”

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 22 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edi
11 miesięcy temu

Skreślają go bo się nie rozwija, a naprawdę ma potencjał, może nie mistrzowski ale napewno zeby tam namieszać.