tom aspinall potwierdził walkę na ufc 304 w manchesterze

Tom Aspinall potwierdza walkę na UFC 304 w Manchesterze

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 kwietnia 2024

Tom Aspinall tymczasowy mistrz organizacji UFC w kategorii ciężkiej potwierdził powrót do octagonu na gali UFC 304 w Manchesterze. Anglik czeka na podpis rywala na kontrakcie.

Tom Aspinall w krótkim nagraniu przekazał fanom najnowsze informacje na temat powrotu do octagonu UFC. Tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej przebywał ostatnio w USA, gdzie wykonywał medialne obowiązki.

Przy okazji gali UFC 300, Anglik pojawił się także w biurze organizacji UFC, gdzie dogadywał szczegóły swojego kolejnego pojedynku. Po powrocie do Anglii Aspinall nagrał krótki materiał video, w którym przekazał:

– Wróciłem z Las Vegas, robiłem tam nagrywki na youtube i miałem spotkanie z przedstawicielami UFC. Jest potwierdzenie, że będę walczył na gali UFC w Manchesterze. Wróciłem więc do domu i będę się przygotowywał do tej walki. Teraz tylko czekam, aż mój przeciwnik złoży podpis na kontrakcie. Także czekajcie, bądźcie czujni, zaglądajcie na mój kanał na youtube, gdyż wkrótce ogłoszę walkę.

Gala UFC 304 ma się odbyć w lipcu w Manchesterze. Póki co organizacja UFC nie ogłosiła oficjalnego terminu tego wydarzenia. Należy się spodziewać, że gala odbędzie się w drugiej połowie lipca, gdyż na ostatni weekend czerwca zaplanowano UFC 303 w Las Vegas, natomiast gala UFC 305 planowana jest na 18 sierpnia w australijskim Perth.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments