To oni są najbardziej przerażający w oczach szefa UFC! „Rzuciliby mną do trzeciego rzędu”

S
0
Opublikowano: 09 grudnia 2022

Paddy Pimblett, który pojawi się na UFC 282, zaprosił do swojego podcastu Danę White’a. Jedno z pytań dotyczyło najbardziej przerażających fighterów, których prezydent federacji poznał.

Od wielu lat Dana White jest dla wielu pierwszą osobą, która przychodzi na myśl, jeśli chodzi o UFC. Prezydent federacji niemal tydzień w tydzień pojawiał się na galach stając pomiędzy swoimi zawodnikami, którzy zaraz mieli wjechać w siebie w oktagonie. White widział z bliska niejedną awanturę i mógł bacznie obserwować emocje na twarzach.

Zapytany w podcaście Paddy’ego Pimbletta o najbardziej przerażających fighterów, prezydent UFC wymienił trzy nazwiska: Derrick Lewis, Jon Jones oraz Alex Pereira.

– Zawsze, jak przychodzi do p***dolenia się z ciężkimi, jak Derrick Lewis. Jak dochodzi do spotkania twarzą w twarz, jego poczucie humoru to jedyne, co odejmuje straszności sytuacji. Bywa zabawny.

Ale niech cię ręka boska broni interweniować, gdy Derrick Lewis patrzy na kogoś, kogo nienawidzi. Pamiętam jak stałem między nim i którymś gościem i próbowałem go powstrzymać… Równie dobrze mogłoby mnie tam, k**wa, nie być. Jakby chcieli mi coś zrobicź to by mną rzucili do 3. rzędu – powiedział White, prawdopodobnie nawiązując do sytuacji z face-offu „The Blach Beast” z Alexandrem Volkovem.

Oczywiście Jon Jones… Jon jest wybrykiem natury.

Ale zawodnikiem, który na chwilę obecną jest jednym z najbardziej przerażających gości, jest Alex Pereira. Patrzysz na niego i widzisz pi***olonego, zimnokrwistego zabójcę… Tych trzech gości przychodzi mi na myśl – zakończył wypowiedź Dana White.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądam UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Zostaw ocenę
0
0