The War 5. Zwycięzca WOTORE zawalczy w turnieju! Znamy wszystkich uczestników piątkowej gali

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 03 maja 2023

Ostatni zawodnik dołączył do turnieju The War 5, który odbędzie się już w ten piątek. Na kibiców czekają emocjonujące pojedynki organizowane przez Denisa Załęckiego.

5 maja na terenie Małej Areny Gliwice odbędzie się kolejna edycja The War. Tradycyjnie na karcie walk znalazły się pojedynki grupowe, jak i turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zmierzą się ze sobą w piąstkówkach na zasadach K-1 z użyciem łokci i uderzeń głową, bez możliwości dobijania w parterze.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Zwycięzca WOTORE zawalczy w turnieju The War 5

W ostatniej chwili do obsady turnieju dołączył Dominik Owsiany, który ma już za sobą udział w podobnym wydarzeniu. Na gołe pięści zwyciężył czwarty turniej WOTORE, w którym pokonał Arkadiusza Jędraczkę, Kamila Heberleina i Jakuba Ozgę. Wszystkich rozbił już w pierwszej rundzie.

Kocham adrenalinę i kocham walkę. Chcę wygrać ten turniej! – mówi Dominik OwsianyZawsze czuję się faworytem i zawsze wychodzę do walki, żeby wygrać. Przed startem w turnieju THE WAR 5 czuję się bardzo mocny i jestem zadowolony, że trafiła mi się kolejna świetna okazja. Czy moja technika poradzi sobie z siłą rywali? Oczywiście, że tak!

Poniżej znajdziesz całą listę zawodników, którzy zawalczą o 50 tysięcy złotych. Ponownie w akcji zobaczymy m.in. ulubieńca kibiców, czyli „Sołiego”, który już nie raz pokazał w klatce wielki charakter:

Lista uczestników turnieju:

1. Miłosz „BEZIMIENNY” Wodecki (191 cm / 110 kg)
2. Dariusz „BULA” Kiełczewski (195 cm / 92 kg)
3. Mikołaj Homa (194 cm / 114 kg)
4. Łukasz „ZAMEK” Szmajda (186 cm / 110 kg)
5. Miłosz „WĄSU” Wąsik (180 cm / 87 kg)
6. Szymon „SOŁI” Sołtys (190 cm / 91 kg)
7. Michał „MICHU” Kuźniak (190 cm / 102 kg)
8. Dominik Owsiany (180 cm / 93 kg)

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments