Tag

skróty

Browsing

Komplet wyników oraz skróty walk gali Babilon MMA 31. By obejrzeć skrót wybranej walki należy kliknąć w dany wynik (link). Adrian „Ares” Błeszyński (10-5-1, 7 KO, 1 SUB) pokonał Dagomira Zimmera (4-3, 4 SUB) przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-27, 30-26) Jan Lodzik pokonał Macieja Zembika przez nokaut w drugiej rundzie. Bartłomiej Kopera (11-7, 8 SUB) pokonał Jesusa Ocamposa (8-2-1NC, 2 KO, 2 SUB) przez poddanie w trzeciej rundzie. Paweł Całkowski (1-1, 1 SUB) pokonał Piotra Drozdowskiego (4-6, 1 KO, 2 SUB) przez poddanie w pierwszej rundzie. Szymon Rakowicz (4-2, 2 KO, 2 SUB) pokonał Adama Łazowskiego (2-6, 1 KO, 1 SUB) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Maciej Smokowski (2-2, 2 KO) pokonał Mateusza Paskudę (0-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Paweł Oleszczuk (1-0,…

Wyniki i skróty wszystkich walk z gali Babilon MMA 25. Video wyświetli się po kliknięciu w link. Piotr Kacprzak (6-3) pokonał Krzysztofa Gutowskiego (8-2) przez poddanie (duszenie zza pleców) w trzeciej rundzie.  Adam Łaguna (6-1) pokonał Piotra Kalenika (8-7) przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie.  Damian Zorczykowski (8-5) pokonał Maksima Zagursky’ego (2-4) przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie.  Hubert Lotta (3-2) pokonał Karola Kutyłę (5-2) jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27). Bartosz Zawadzki (4-2) pokonał Damiana Zubę (4-3) niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 28-29, 29-28).  Jacek Brzezicki (1-1) pokonał Piotra Arnistę (0-2) przez TKO (ciosy w stójce) w drugiej rundzie.  Krystian Cwalina (1-1) pokonał Macieja Kryskiewicza (0-1) przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie.  Kamil Gawryjołek pokonał Jacka Bartczaka jednogłośną decyzją sędziów (29-27, 29-27,…

Skróty wszystkich walk z głównej karty gali UFC on ESPN 9: Tyron Woodley vs. Gilbert Burns. Tyron Woodley vs. Gilbert Burns https://www.polsatsport.pl/film/ufc-tyron-woodley-gilbert-burns-skrot-walki_6925144/?ref=wideo_kafle_liga Blagoy Ivanov vs. Augusto Sakai https://www.polsatsport.pl/film/ufc-blagoy-ivanov-augusto-sakai-skrot-walki_6925149/?ref=wideo_kafle_liga Billy Quarantillo vs. Spike Carlyle https://www.polsatsport.pl/film/ufc-billy-quarantillo-spike-carlyle-skrot-walki_6925154/?ref=wideo_kafle_liga Roosevelt Roberts vs. Brok Weaver https://www.polsatsport.pl/film/ufc-roosevelt-roberts-brok-weaver-skrot-walki_6925157/?ref=wideo_kafle_liga MacKenzie Dern vs. Hannah Ciffers https://www.polsatsport.pl/film/ufc-mackenzie-dern-hannah-cifers-skrot-walki_6925164/?ref=wideo_kafle_liga

Skróty wszystkich walk z gali Babilon MMA 12, która wczoraj wieczorem odbyła się w Łomży. W walce wieczoru Paweł Pawlak zmierzył się z Adrianem Błeszyńskim, a stawką tego pojedynku był pas mistrzowski kategorii średniej (-84 kg). Wszystkie pojedynki z części gali transmitowanej przez stację Polsat Sport Extra możecie zobaczyć tutaj: https://www.polsatsport.pl/film/pawel-pawlak-adrian-bleszynski-skrot-walki_6911346/?ref=wideo_kafle_liga https://www.polsatsport.pl/film/piotr-niedzielski-marcos-vinicius-schmitz-skrot-walki_6911304/?ref=wideo_kafle_liga https://www.polsatsport.pl/film/filip-stawowy-konrad-dziczek-skrot-walki_6911299/?ref=wideo_kafle_liga https://www.polsatsport.pl/film/mateusz-ostrowski-adam-bieganski-skrot-walki_6911289/ https://www.polsatsport.pl/film/piotr-przepiorka-marcin-zembala-skrot-walki_6911280/ https://www.polsatsport.pl/film/damian-zuba-kacper-kozikowski-skrot-walki_6911279/ https://www.polsatsport.pl/film/piotr-markowski-piotr-arnista-skrot-walki_6911269/

Skróty wszystkich walk gali Armia Fight Night 5. Patryk Surdyn vs. Sylwester Miller:https://www.polsatsport.pl/film/patryk-surdyn-sylwester-miller-skrot-walki_6857031/?ref=aside_wideo_liga Dominik Chmiel vs. Jacek Bednorz: https://www.polsatsport.pl/film/dominik-chmiel-jacek-bednorz-skrot-walki_6857021/?ref=aside_wideo_liga Kamil Dołgowski vs. Karol Skrzypek: https://www.polsatsport.pl/film/kamil-dolgowski-karol-skrzypek-skrot-walki_6857007/?ref=aside_wideo_liga Alan Kwieciński vs. Roger Garbaczewski: https://www.polsatsport.pl/film/alan-kwiecinski-roger-garbaczewski-skrot-walki_6856997/?ref=aside_wideo_liga Mansur Azhiev vs. Mariusz Joniak:https://www.polsatsport.pl/film/mansur-azhiev-mariusz-joniak-skrot-walki_6856982/?ref=aside_wideo_liga Maciej Kierzkowski vs. Tsotne Darchia:https://www.polsatsport.pl/film/maciej-kierzkowski-tsotne-darchia-skrot-walki_6856973/?ref=aside_wideo_liga Norbert Daszkiewicz vs. Kamil Goral:https://www.polsatsport.pl/film/norbert-daszkiewicz-kamil-goral-skrot-walki_6856964/?ref=aside_wideo_liga Michał Szczerbaty vs. Sławomir Rawiński: https://www.polsatsport.pl/film/michal-szczerbaty-slawomir-rawinski-skrot-walki_6856963/?ref=aside_wideo_liga