Szulakowski na deskach! Były zawodnik KSW przegrywa z freak fighterem [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 29 grudnia 2023

Za nami kolejna walka sportowców na gali Clout MMA 3. Wojciech Sobierajski zmierzy się w formule boksu z Grzegorzem Szulakowskim.

Oglądaj Clout MMA 3 na żywo!

Popularny „Szuli” na dobre zagościł w świecie freak fightów, gdzie ma dodatni rekord. Pod koniec kariery w KSW Szulakowski mierzył się i przegrywał z Mateuszem Gamrotem, Marianem Ziółkowskim i Shamilem Musaevem. Później przegrał z Normanem Parke, ale poradził sobie z „Trybsonem” i rozbił na pełnym dystansie doświadczonego pięściarza Rafała Jackiewicza.

Również dziś „Szuliego” czeka pojedynek w boksie. Wojciech Sobierajski ma ogromne doświadczenie na poziomie amatorskim, gdzie stoczył około 100. walk. „Rekordzista” swój przydomek zdobył zapisując się na kartach pobijając różne rekordy. W ostatnim występie brutalnie znokautował Piotra Pająka.

Zarejestruj się i odbierz darmowe 20 zł na Clout MMA 3!

Clout MMA 3: Szulakowski vs Sobierajski

RUNDA 1

Sobierajski robi dużo przyruchów, bada co zrobi dużo niższy Szulakowski. Już postraszył prawym prostym z dystansu Wojtel, „Szuli” straszy załadowany prawym overhandem. Grzegorz ruszył z serią, odskoczył mu jednak „Rekordzista”. Poluje na krótki lewy hak Sobierajski w kontrze, ale nie sięgnął szczęki „Szuliego”. Zaatakował błyskawiczną serią Sobierajski! Szulakowski przewrócił się po jednym z nich, oberwał też kilkoma ciosami po klęknięciu.

RUNDA 2

Szulakowski dużo rusza się na nogach, ale to Sobierajski wyprowadził pierwsze celne uderzenie. „Szuli” szuka awanturniczych sierpów, Wojtek natomiast dobrze przyspiesza w odpowiednim tempie i sięga prawym. Szulakowski ruszył z szaleńczymi cepami, „Rekordzista” został zepchnięty na siatkę. Sobierajski mądrze prowadzi pojedynek, w którym nie oberwał zbyt wiele, za to sam dobrze atakował.

RUNDA 3

Szulakowski od razu zaatakował, szaleńczo szarżuje. Sobierajski pokazywał, że nic mu to nie robiło, choć kilka ciosów przyjął na twarz. Wojtek natychmiast skrócił dystans, dobrze bije mocnym prawym. „Szuli” rzuca się pojedynczymi seriami, obrywa zaraz prostym na nos. Sobierajski ma opuszczoną gardę, skutecznie kąsa Szulakowskiego jabem. „Szuli” próbuje wciąż tej samej akcji, ale rywal skutecznie ją przepuszcza i do końca schodzi mu z linii.

Wynik walki: Wojciech Sobierajski wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Artykuł w trakcie aktualizacji.

Zostaw ocenę
1
9
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments