strickland i du plessis zakopali wojenny topór

Strickland i Du Plessis zakopali topór wojenny przed UFC 297 – zawodnicy zdobyli się na uścisk dłoni [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 stycznia 2024

Kamerzyści organizacji UFC uchwycili interesującą scenę. Sean Strickland i Dricus Du Plessis spotkali się w hotelu w Toronto i kulturalnie przywitali się ze sobą, a nawet wymienili uścisk dłoni.

Organizacja UFC opublikowała nowy odcinek programu UFC Embedded. W materiale video kamerzyści zarejestrowali bardzo interesujący moment, w którym Dricus Du Plessis idzie hotelowym korytarzem w towarzystwie swojej dziewczyny w kierunku mężczyzny w kurtce z kapturem.

Szybko okazało się, że owym jegomościem był Sean Strickland. Wygląda na to, że zawodnicy zakopali wojenny topór przed UFC 297. Dricus podszedł do Amerykanina, z którym się uściskał, a następnie Strickland przedstawił się dziewczynie Du Plessisa.

Później zawodnicy wymienili parę zdań na temat podróży, oraz pożyczyli sobie powodzenia w pojedynku o pas mistrzowski kategorii średniej. Cała sytuacja jest dość zaskakująca jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że kiedy fighterzy widzieli się po raz ostatni to najpierw srogo się zwyzywali, a następnie wdali się w bójkę w trakcie gali UFC 296.

Fragment nagrania, na którym uwieczniono spotkanie Stricklanda i Du Plessisa możecie zobaczyć poniżej.

Kto wygra walkę Strickland vs. Du Plessis?

Loading ... Loading ...

Darmowa transmisja z gali UFC 297 będzie dostępna na stronie legalnego bukmachera SUPERBET. Tak prezentują się kursy bukmacherskie na mistrzowski pojedynek Strickland – Du Plessis.

TYPYKURSYBUKMACHER
Sean Strickland1.8SUPERBET
Dricus Du Plessis2.0SUPERBET
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments