Aljamain Sterling Sean O'Malley face-off ufc 292

Sterling i O’Malley twarzą w twarz przed UFC 292: „Połamię ci kark” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 sierpnia 2023

Aljamain Sterling i Sean O’Malley stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej przed UFC 292. Podczas intensywnego face-offu padło wiele słów. Mistrz zapowiedział, że połamie kark rywala, a pretendent stwierdził, że Sterling nie będzie w stanie powstrzymać jego pięści.

O tym, że Aljamain Sterling i Sean O’Malley nie pałają do siebie sympatią wiemy nie od dziś. Zawodnicy od wielu tygodni udzielając wywiadów wielokrotnie wzajemnie się atakowali. Sterling i O’Malley zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 292, a stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski UFC w kategorii koguciej.

Po konferencji prasowej zawodnicy stanęli twarzą w twarz, a ich face-off był niezwykle intensywny. Obaj mieli wiele do powiedzenia, a fani i dziennikarze zebrani na hali głośno skandowali zagłuszając wypowiedzi zawodników.

W pewnym momencie Aljamain Sterling panujący mistrz kategorii do 62 kilogramów powiedział: „Połamię ci kark.”

Na co pretendent odparł: „Nie będziesz w stanie poradzić sobie z moimi pięściami.”

Nim przejdziemy do materiału video ze spotkania twarzą w twarz przypominamy gdzie możecie oglądać i obstawiać UFC 292 oraz wszystkie kolejne gale UFC.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – gdzie oglądać?

Galę UFC 292: Sterling vs. O’Malley w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Darmowa transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o 00:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 20 sierpnia.

-=> Darmowa transmisja z UFC 292: Sterling vs. O’Malley!

Data: 20 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Boston, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:30, niedziela 20 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 20 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 292! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Sterling i O’Malley twarzą w twarz przed UFC 292

Uczestnicy głównych walk gali UFC 292 stanęli twarzą w twarz po konferencji prasowej. Intensywny face-off bohaterów walki wieczoru możecie zobaczyć poniżej.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292Sterling vs. O’Malley obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Sterling vs. O’Malley

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments