shara magomedov zmierzy się z pogromcą roberta bryczka

Shara Magomedov zmierzy się z pogromcą Roberta Bryczka

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 28 marca 2024

Niepokonany Sharabutdin Magomedov powróci do octagonu UFC na gali w Arabii Saudyjskiej. 22 czerwca Bullet zmierzy się z Ihorem Potierią, który pokonał Roberta Bryczka.

Słynący z efektownego stylu walki Sharabutdin Magomedov poznał nazwisko kolejnego rywala. 22 czerwca na gali UFC w Kingdom Arena w Arabii Saudyjskiej „Bullet” podejmie Ukraińca Ihora Potierię.

30-letni Dagestańczyk stanie do boju z rywalem, który dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem i ma za sobą dużo więcej startów w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

„Duelist” będzie miał także po swojej stronie przewagę warunków fizycznych jednak nieszablonowo walczący Shara Bullet we wszystkich dotychczasowych startach był w stanie zaskoczyć rywali celnymi, mocnymi uderzeniami.

Magomedov w debiucie w organizacji UFC zaprezentował się solidnie jednak wraz z upływającymi minutami tracił siły i widać, że jest jeszcze sporo pracy nad kondycją by doszusować do standardowego poziomu prezentowanego przez zawodników UFC.

Potieria dobrze zaprezentował się w starciu z Robertem Bryczkiem, do którego wskoczył na późne zastępstwo. Ukrainiec mimo problemów ze zbijaniem wagi rozkręcał się z rundy na rundę i spokojnie punktował Polaka.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M3
3 miesięcy temu

Ruskie onuce nie powinny być gdziekolwiek dopuszczani. A za wszystko inne powinni płacić podwójnie.

tomasz
Reply to  M3
3 miesięcy temu

a ukraińskie x4.
hhhtfuuu