sfrustrowany trener makhacheva wybrał rywala dla mistrza

Sfrustrowany trener Makhacheva wybrał rywala dla mistrza: „Na dziś to idealny kandydat”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 marca 2024

Javier Mendez jest niezadowolony z sytuacji Islama Makhacheva. Sfrustrowany trener wybrał rywala, który na ten moment jest odpowiednim kandydatem do starcia z mistrzem kategorii lekkiej.

Choć pretendentów w kategorii lekkiej nie brakuje to sytuacja wydaje się być wielce skomplikowana. Matchmakerzy organizacji UFC zestawili ze sobą topowych zawodników, a mistrz jako jedyny pozostaje aktualnie bez rywala do kolejnej walki.

Cała sytuacja jest mocno frustrująca dla teamu mistrza. Wypowiedzi na ten temat udzielił Javier Mendez, czyli główny trener American Kickboxing Academy. Szkoleniowiec postawił sprawę jasno zależy mu na tym, aby jego podopieczny wrócił do octagonu.

– Prawda jest taka, że chcę go znowu zobaczyć w walce. Nieważne z kim. To nie ma znaczenia. Chcę, żeby zawalczył, bo jest na to gotów.

Javier Mendez wypowiedział się także na temat kolejnego oponenta Islama Makhacheva. Zdaniem trenera jest kilka dobrych nazwisk, ale najważniejsze jest to kto pozostaje dostępny w tej chwili, tak aby rozpocząć obóz pod konkretnego rywala.

– Jeśli to będzie Dustin, świetnie! Jeśli to będzie Justin, też świetnie! Na dziś jednak skupiam się na tym, kto będzie dostępny wcześniej, czyli na Dustinie. Nie wiem, jak zakończy się walka Justina. Nie wiem, co wydarzy się w starciu Charlesa z Tsaruykanem. Może pojawią się jakieś kontuzje u wygranego. Ile Islam ma jeszcze czekać na walkę? Jestem więc za Dustinem. On jest świetnym zawodnikiem i człowiekiem. Na dziś to idealny kandydat do walki.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments