sergei pavlovich vs alexander volkov ufc starcie topowych rosyjskich ciężkich

Sergei Pavlovich vs. Alexander Volkov! UFC zmienia plany i zestawia starcie topowych rosyjskich ciężkich!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 marca 2024

Sergei Pavlovich i Alexander Volkov staną do boju na gali UFC w Arabii Saudyjskiej. Według wcześniejszych informacji Volkov miał walczyć na UFC 302 z Almeidą.

Dana White dyrektor organizacji UFC w specjalnym nagraniu video zapowiedział kilka pojedynków gali UFC, która odbędzie się 22 czerwca w Arabii Saudyjskiej.

W pewnym momencie szef UFC mocno zaskoczył kibiców światowego MMA, gdyż ogłosił że w octagonie zmierzą się Sergei Pavlovich i Alexander Volkov. Na temat drugiego z wymienionych ostatnio były zupełnie inne informacje. Volkov miał zmierzyć się z Jailtonem Almeidą na UFC 302.

Zapewne okazało się że obrażenia odniesione przez Brazylijczyka były zbyt duże i z tego powodu podjęto decyzję o zestawieniu starcia topowych ciężkich.

Sergei Pavlovich powróci do octagonu UFC po porażce w starciu o tymczasowy pas mistrzowski. Rosjanin przegrał z Tomem Aspinallem i oddalił się od wymarzonego pojedynku ze zwycięzcą walki Jones vs. Miocić.

Alexander Volkov ma na koncie serię trzech zwycięstw z rzędu, na którą składają się wygrane nad Jairzinho Rozenstruikiem, Alexandrem Romanovem i Taiem Tuivasą.

Walka Sergei Pavlovich vs. Alexander Volkov odbędzie się 22 czerwca na gali UFC, która będzie w USA transmitowana w otwartej telewizji ABC.

Kto wygra walkę Pavlovich vs. Volkov?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments