Sebastian Przybysz KSW 84

Sebastian Przybysz przed KSW 84: „Mam w sobie bardzo duży głód. Uważam, że ze szczytu nie spadłem.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 lipca 2023

Sebastian Przybysz przed walką z Islamem Djabrailovem na gali KSW 84 w Gdyni. Jak przed pojedynkiem czuje się Sebić i jak nastawia się do startu z nowym nabytkiem federacji KSW?

Na gali KSW 84 Sebastian Przybysz podejmie Islama Djabrailova. 15 lipca „Sebić” zaprezentuje się w klatce przed własną publicznością w Gdyni. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia jest pozytywnie nastawiony do pojedynku z nowym nabytkiem federacji KSW.

W ostatnich dniach w rozmowie udzielonej portalowi fansportu Przybysz wspomniał bójkę na imprezie. Sebastian wraz z przyjacielem zostali zaatakowani przez 6 mężczyzn, więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Sebastian Przybysz wspomina bójkę sprzed lat. „Na mnie i przyjaciela rzuciło się 6. gości i…”

Wracając do głównego tematu, co przed starciem powiedział Sebastian? Jak Przybysz ocenia swój progres oraz jak czuje się przed pojedynkiem na gali KSW 84?

„Mam w sobie teraz bardzo duży głód. Chcę znowu pokazać się z jak najlepszej strony. Wiem, że jestem dobrym zawodnikiem. Wyciągnąłem dużo wniosków, dużo pozmieniałem i jestem gotowy na to, żeby iść jeszcze wyżej. Jestem przekonany, że dziś pokonałbym siebie samego z grudnia zeszłego roku. Uważam, że ze szczytu wcale nie spadłem. Nie wspinam się więc na niego ponownie. Będę raczej tę górę próbował jeszcze podbudować, żeby szczyt był jeszcze wyżej. Czuję, że to, iż nie mam pasa niewiele znaczy, bo dalej jestem inspiracją dla innych ludzi i mogę ich do czegoś fajnego doprowadzić. Znowu jestem na fali i nie zejdę z niej, bo chcę dawać innym jeszcze lepszy przykład.”

KSW 84: Przybysz vs. Djabrailov – kursy bukmacherskie

Kartę walk najbliższej gali obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę otrzymacie dostęp do Fortuna TV, gdzie prowadzone są transmisje na żywo z licznych wydarzeń sportowych.

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną do wykorzystania na KSW 84! Za samą rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a kolejnych 10 zł będzie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! W przypadku przegranych, Fortuna zwraca stawkę na konto gracza!

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments