Strickland broni Du Plessisa

Sean Strickland uważa, że Dricus Du Plessis jest większym Afrykaninem niż Kamaru Usman: „Sku*wysyn urodził się…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 marca 2023

Sean Strickland to zawodnik, który lubi zabierać głos przy każdej możliwej okazji, a jego wypowiedzi wielokrotnie dolewają oliwy do ognia. Tarzan słynie z tego, że nie gryzie się w język i plecie to co mu ślina nań przyniesie. Amerykanin tym razem stanął w obronie Dricusa Du Plessisa!

Przed galą UFC 285 Dricus Du Plessis powiedział w mediach, że bardziej to on jest Afrykaninem, aniżeli Kamaru Usman, który choć urodził się w Nigerii to w dzieciństwie ją opuścił by przenieść się do Ameryki Północnej podczas, gdy Dricus od urodzenia żyje i mieszka w RPA.

Usman odpowiedział na te słowa na konferencji prasowej przed UFC 286 mówiąc:

„Myślę, że on ma problem ze zrozumieniem tego, że gdyby moi rodzice pojechali do Chin i wychowaliby mnie tam od urodzenia to nie sprawiłoby wcale, że byłbym większym Chińczykiem od ludzi, którzy żyją w Chinach od pokoleń. To że ktoś z twojej rodziny pojechał do RPA i zostałeś tam wychowany nie oznacza, że jesteś Afrykaninem. Powinieneś bardziej zastanowić się nad słowami, które wypowiadasz.”

Wypowiedź Usmana szybko skomentował Sean Strickland, który wziął pod obronę Dricusa du Plessisa!

„Skurwiele nie spodoba się wam to, ale ja uważam, że Dricus jest większym Afrykaninem niż wszyscy inni zawodnicy UFC, którzy pochodzą z Afryki, ale żyją w USA. Według waszej logiki zatem jeśli nie jesteście idealnie bladolicy to nie jesteście prawdziwymi Amerykanami. Skurwysyn urodził się i żyje w Afryce wy idioci.”

Zostaw ocenę
0
0