strickland du plessis twarzą w twarz przed ufc 297 video

Sean Strickland i Dricus Du Plessis twarzą w twarz przed UFC 297 – 'Walczmy, aż do śmierci!’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 stycznia 2024

Dziś w Toronto odbyła się konferencja prasowa przed galą UFC 297: Strickland vs. Du Plessis. Przy tej okazji nie mogło zabraknąć spotkań twarzą w twarz głównych bohaterów tego wydarzenia.

Kolejne dni mijają i do gali UFC 297 pozostała raptem jedynie ceremonia ważenia. Dziś w Toronto odbyła się konferencja prasowa, która miała na celu wypromowanie wydarzenia.

Poza odpowiedziami na pytania reporterów, tradycyjnie nie mogło zabraknąć spotkań twarzą w twarz. Na przeciw siebie stanęli wszyscy bohaterowie głównych walk eventu w Kanadzie.

Oko w oko stanęli także Sean Strickland i Dricus Du Plessis. Wiadomo było, że po bójce na UFC 296 atmosfera między zawodnikami może być gęsta, jednak fighterzy podali sobie ręce w hotelowym lobby. Później w trakcie konferencji Strickland wstał i krzyknął w stronę Du Plessisa:

– Dricus czy dajesz na to zgodę? Walczmy, aż do śmierci!

Dricus wstał i ponownie uścisnął dłoń rywala na co ten zareagował z wielkim entuzjazmem i zaczął krzyczeć, że szanuje reprezentanta RPA.

Jak zatem wyglądał face-off przed walką o pas mistrza UFC w kategorii średniej?

UFC 297 – Strickland i Du Plessis twarzą w twarz

Darmowa transmisja z gali UFC 297 będzie dostępna na stronie legalnego bukmachera SUPERBET. Tak prezentują się kursy bukmacherskie na mistrzowski pojedynek Strickland – Du Plessis.

TYPYKURSYBUKMACHER
Sean Strickland1.8SUPERBET
Dricus Du Plessis2.0SUPERBET

Kto wygra walkę Strickland vs. Du Plessis?

Loading ... Loading ...

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments