Sean O'malley zdradza kluczowy czynnik ze sterlingiem

Sean O’Malley zdradza kluczowy czynnik który może zadecydować o jego wygranej nad Aljamainem Sterlingiem na UFC 292!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Sean O’Malley był gościem w podcaście Bradleya Martyna. W trakcie długiej rozmowy pretendent do mistrzowskiego pasa organizacji UFC zdradził co może zadecydować o jego wygranej nad Aljamainem Sterlingiem na UFC 292!

Aljamain Sterling i Sean O’Malley zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 292 w Bostonie. Faworytem ekspertów i bukmacherów jest aktualny mistrz, czyli Aljamain Sterling. Sean O’Malley, pretendent do mistrzowskiego pasa był gościem Bradleya Martyna gdzie na łamach podcastu wypowiedział się na temat kluczowego faktu, który może zadecydować o przebiegu rywalizacji.

Na co zwrócił uwagę O’Malley? W jakim czynniku „Sugar” widzi słabość „Funkmastera”? Nim przejdziemy do szczegółów przypominamy gdzie można oglądać i obstawiać galę UFC 292 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – gdzie oglądać?

Galę UFC 292: Sterling vs. O’Malley w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 20 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC 292: Sterling vs. O’Malley! Za darmo!

Data: 20 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Boston, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 20 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 20 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 292! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Sean O’Malley zdradza kluczowy czynnik przed UFC 292

Sean O’Malley w trakcie dyskusji z Bradleyem Martynem zdradził kluczowy czynnik, który może zadecydować o jego wygranej na gali UFC 292. Okazuje się, że „Sugar” upatruje swoich szans w tym jak wiele kilogramów zbija jego oponent.

„Ja zbijam średnią ilość kilogramów jeśli porównam się do innych zawodników MMA i przychodzi mi to ciężko. Jeśli zwrócisz uwagę na nas, na fighterów w dniu ważenia, wszyscy wyglądamy i czujemy się nędznie. Sterling to wielki sku*wiel, on dobrze wie o tym, że ja wciąż jem duże, zdrowe, pełne posiłki, natomiast on w pewnym momencie będzie musiał zdecydowanie uciąć kalorie, będzie jadł mniej. On zawsze się chwali tym jaki jest wielki w okresie poza startami. Zawsze też narzeka na to jak ciężko jest mu zbijać ten nadmiar kilogramów. Myślę, że to się odłoży, coś pójdzie nie tak z tym zbijaniem. Nie zrozum mnie źle, to jest facet w swoim prime, najlepszy mistrz kategorii koguciej, ale myślę, że tak częste zbijanie wagi musi się odłożyć. Chcę to wykorzystać, wiem że organizm wymęczony zbijaniem nie jest tak świeży, że jego szczęka nie będzie tak mocna jak w momencie, w którym nie musiałby zbijać i odwadniać się. Zamierzam go ustrzelić, ale wiem też że przez kontuzje pewnie będzie chciał to skończyć szybko, może nawet w pierwszej rundzie, to może się na nim zemścić w dalszej fazie pojedynku, może mu zabraknąć kondycji, wytrzymałości.”

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292Sterling vs. O’Malley obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Sterling vs. O’Malley

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments