sean omalley wskazał faworyta dvalishvili ufc 298

Sean O’Malley wskazał faworyta walki Dvalishvili vs. Cejudo

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2024

Sean O’Malley to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii koguciej. Suga odniósł się do starcia pretendentów do którego dojdzie na gali UFC 298 w Anaheim.

17 lutego w Anaheim odbędzie się gala UFC 298. Podczas tego wydarzenia w octagonie zmierzą się Merab Dvalishvili i Henry Cejudo. Na temat tego zestawienia wypowiedział się Sean O’Malley.

Mistrz kategorii koguciej wyraził swą opinię na temat starcia czołowych zawodników dywizji do 62 kilogramów. Zdaniem O’Malleya to Gruzin powinien być bardziej głodny sukcesu i będzie mu bardziej zależało na odniesieniu wygranej.

– Walka Henry’ego z Merabem jest dla mnie interesująca. Myślę, że to będzie bardzo bliska walka. Jeśli miałbym wskazywać zwycięzcę to powiedziałbym, że wygra Merab. Bardziej mu zależy. Według mnie Henry wraca tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma pieniędzy, nie ma po prostu ku*wa co robić w życiu. To mój typ. Moim zdaniem zwycięży Merab Dvalishvili.

Sean postawił zatem na wygraną Dvalishvilego, który w przypadku wygranej zapewne szybko wyzwie do walki mistrza. Merab już wcześniej zapowiadał bowiem, że będzie chciał pomścić przegraną Aljamaina Sterlinga czyli klubowego kolegi.

Merab Dvalishvili ma na koncie serię dziewięciu zwycięstw z rzędu. Cejudo do niedawna mógł się pochwalić serią sześciu kolejnych wygranych. Henry przegrał jednak w maju 2023 roku ze wspomnianym wcześniej Sterlingiem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments