KSW

Scott Askham przedłużył kontrakt z KSW!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Scott Askham (19-4), mistrz KSW wagi średniej, przedłużył kontrakt z największą europejską marką MMA!

Scott Askham idzie przez organizację KSW jak prawdziwa burza. Po raz pierwszy zawalczył w okrągłej klatce w marcu roku 2018 i zmierzył się wówczas z Michałem Materlą, którego rozgromił dosłownie w nieco ponad minutę.

W drugiej walce dla największej europejskiej marki MMA stanął naprzeciwko Marcin Wójcika, ale i jego odprawił błyskawicznie potężnymi kopnięciami na korpus. Starcie to było częścią turnieju o prymat w kategorii średniej. Co ciekawe, w finale Askham spotkał się ponownie z Michałem Materlą. Tym razem Polak dał zdecydowanie mocniejszy odpór Anglikowi, ale ostatecznie to ponownie Scott znokautował Michała. Tym samym na biodrach Askhama zawisł pas mistrzowski organizacji KSW.

W swoim ostatnim boju Askham zmierzył się z prawdziwą legendą MMA nad Wisłą, Mamedem Khalidovem, i wygrał z nim jednogłośną decyzją sędziów.

Aktualnie 32-latek oczekuje na obronę pasa mistrzowskiego i jak sam mówi, jest bardzo zadowolony z przedłużenia współpracy z KSW.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę ponownie podpisać kontrakt z KSW – powiedział Askham. – W swojej karierze walczyłem na całym świecie, ale to KSW jest zdecydowanie najlepszym miejscem do rywalizacji. Jako mistrz KSW wagi średniej zamierzam bronić mojego pas przez długi czas.

Komentowanie niedostępne