powrót mcgregora i rywal ufc 300

Schmo wskazał termin powrotu oraz dwóch potencjalnych rywali Conora McGregora!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 grudnia 2023

The Schmo, reporter znany z ekskluzywnych wywiadów z największymi gwiazdami UFC wypowiedział się na temat terminu powrotu oraz nazwisk potencjalnych rywali Conora McGregora.

The Schmo, czyli jeden z topowych reporterów był gościem Mike’a Owensa. W trakcie rozmowy dziennikarze przedyskutowali wszystkie dostępne opcje jak chodzi o rywali dla Conora McGregora.

Zdaniem Schmo były podwójny mistrz UFC powróci do octagonu na gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia. Amerykański reporter widzi tylko dwóch rywali, z którymi mógłby się zmierzyć McGregor.

– Jak myślisz o UFC to utożsamiasz tę nazwę z Conorem McGregorem. Jest największą gwiazdą w tym sporcie. Jest jak Michael Jordan, a inni zawodnicy nie są w stanie się zbliżyć do niego popularnością. Jak weźmiemy pod uwagę, że nie był aktywny w ostatnich latach, że wszyscy oczekują na jego powrót to z kimkolwiek by nie walczył jestem przekonany, że hala się wyprzeda.

– Moim zdaniem gala UFC 300 to jest odpowiedni moment i czas na powrót McGregora. Będąc prezesem UFC nie możesz zrobić tak wielkiej jubileuszowej gali i nie wystawić na niej Conora. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że on długo nie walczył i nic nie zwiastuje by wszedł do octagonu na początku 2023 roku.

Schmo wymienił dwa nazwiska potencjalnych rywali, z którymi jego zdaniem może zmierzyć się „Notorious”.

– Uważam, że Conor wystąpi na UFC 300 i zmierzy się z Michaelem Chandlerem. Jeśli ktoś miałby wskoczyć w miejsce Chandlera to nie będę zaskoczony jeśli będzie to Nate Diaz. Taka trylogia miałaby wiele sensu. Nie sądzę natomiast by UFC planowało czwarty pojedynek McGregor – Poirier, bo UFC 300 to nie odpowiedni czas na tę walkę.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments