Salahdine KSW

Salahdine Parnasse: „Wygram z Marianem i wyryję swoje nazwisko na kartach historii KSW”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2023

Salahdine Parnasse na gali XTB KSW Colosseum 2 stanie przed szansą wywalczenia tytułu mistrzowskiego w kategorii lekkiej. Francuz jest posiadaczem pasa kategorii piórkowej oraz tymczasowego pasa dywizji lekkiej. Co przed walką z Ziółkowskim powiedział Parnasse?

Już 3 czerwca Salahdine Parnasse stanie do rywalizacji z Marianem Ziółkowskim o drugi, pełnoprawny mistrzowski tytuł i chce, aby jego zwycięstwo zapisało się złotymi zgłoskami na kartach historii organizacji KSW. Panowie mieli spotkać się już na gali KSW 76, ale wówczas kontuzja wyeliminowała Mariana z pojedynku

Przed walką na gali XTB KSW Colosseum 2 mistrz kategorii do 70 kg Marian Ziółkowski sugerował by federacja KSW wprowadziła testy antydopingowe. Salahdine Parnasse był otwarty na badania. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Ziółkowski proponuje testy antydopingowe! Parnasse podbija stawkę i chce 10 tysięcy euro.

Co przed walką na Stadionie Narodowym powiedział Parnasse?

„Myślę, że to nie przypadek, że będziemy walczyć na Stadionie Narodowym. To jest coś wspaniałego i chyba nasze wspólne przeznaczenie. To powód do dumy, że mogę tu być dla siebie i dla Polaków.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Salahdine Parnasse przed walką z Marianem Ziółkowskim

Co jeszcze do powiedzenia przed starciem z Polakiem miał młody Francuz? Parnasse chce wygrać i zapisać się na stałe w historii federacji KSW:

„W KSW jestem już pięć lat. Zaczynałem, gdy miałem lat 20. Polacy widzieli jak dorastałem. Mogę śmiało powiedzieć, że są moją drugą rodziną. Walka z Marianem będzie dla mnie okazją do pokazania mojego talentu. Chcę zaprezentować swój widowiskowy styl walki. Jeśli wygram z Marianem, wyryję swoje nazwisko na kartach historii KSW i będę jedną z wielkich legend.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Francuz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.55, natomiast na wygraną Mariana Ziółkowskiego ustalono kurs wysokości 2.32.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments