marcin różalski michał materla emerytura ksw hejterzy

Różal o hejterach którzy wysyłają Materlę na emeryturę: „Nikt nie ma prawa za niego decydować”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 marca 2024

Marcin Różalski udzielił długiego wywiadu Jarkowi Świątkowi. Głównym tematem rozmowy była przyjaźń Różala z Michałem Materlą.

Jaru opublikował na swoim kanale na youtube materiał video dedykowany przyjaźni Marcina Różalskiego i Michała Materli. Popularny „Różal” opowiedział o początkach znajomości, a także przebiegu kariery reprezentanta Berserkers Team.

W trakcie rozmowy oczywiście nie mogło zabraknąć pytania na temat nieprzychylnych komentarzy, które pojawiły się w sieci po przegranej Michała Materli w pojedynku z Piotrem Kuberskim.

Zdaniem Marcina Różalskiego wyłącznie Michał Materla ma prawo do podjęcia decyzji o przejściu na sportową emeryturę i nikt inny nie ma prawa o tym decydować.

– To jest wyłącznie decyzja Michała, nikt nie ma prawa za niego decydować. Też mi się pokazują komentarze, że kończ, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. Ja też potrafię się fajnie wypowiadać na tematy, które mnie nie dotyczą.

– Ktoś powie: “Michał szkoda zdrowia”. A kiedy ten ktoś zadzwoni i powie: “Michał masz na obiad? A może ci obiad postawić”. Ludzie lubią decydować o cudzym życiu, układać komuś życie. To jest wyłącznie Michała sprawa i jego bliskich. To, co zrobi, ja będę zawsze szanował.

Zostaw ocenę
29
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments