Romanowski zapowiada zdobycie pasa KSW: „Za dwie walki będę mistrzem. Paczuski jest moim ostatnim przystankiem”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 06 stycznia 2023

Tomasz Romanowski jest przekonany, że już niedługo będzie mistrzem KSW. Oświadczył, że dzielą go od sukcesu jedynie dwa starcia.

„Tommy” ma za sobą świetną serię czterech zwycięstw z rzędu, w tym trzy z nich odniósł przed czasem. Znokautował Rakasa, po jednogłośnej decyzji zwyciężył z Pietrzakiem, po czym przez TKO rozbił Grzebyka i Kęsika. Co ciekawe, dopiero ostatnią walkę stoczył w kategorii średniej, jednak zajmuje na ten moment 3 miejsce w rankingu.

Romanowski o drodze po pas KSW

Kolejną walkę stoczy na gali KSW 78, która odbędzie się 21 stycznia. Tym razem stanie do pojedynku z Radosławem Paczuskim. W serwisie KSWMMA.com pojawiła się rozmowa z Romanowskim, który odniósł się do nachodzącego starcia:

– Radek lubi się bić. Na pewno sprawia mu problem, gdy ktoś go obali. Będzie się więc tego pewnie obawiał, bo kosztuje go to bardzo dużo siły. Będę na niego gotowy. Damy na pewno świetną walkę.

Bardzo go szanuję jako człowieka, bo jest bardzo spokojnym gościem, ale 21 stycznia niestety zamykają się wrota i ja zamieniam się w diabła. Szacunek zostawiamy w szatni i idę po kolejne zwycięstwo.

Zapewnił również, że Paczuski to ostatni rywal przed walką o pas. Romanowski jest przekonany, że przedłuży swoją serię wygranych i niedługo zasiądzie na tronie KSW:

– Chcę się bić z najlepszymi i chcę być najlepszy. Radek jest moim ostatnim przystankiem w drodze po pas. Za dwie walki będę mistrzem kategorii 84 kg.

Źródło: kswmma.com

Zostaw ocenę
0
0