roman szymański vs marcin held na ksw 95 w olsztynie

Roman Szymański vs. Marcin Held na KSW 95 w Olsztynie

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 15 kwietnia 2024

Federacja KSW zestawiła bardzo interesujące starcie dwóch Polaków specjalizujących się w grapplingu. Roman Szymański i Marcin Held zmierzą się 7 czerwca na KSW 95 w Olsztynie.

Roman Szymański (17-8), były pretendent do pasa kategorii piórkowej i lekkiej zmierzy się z Marcinem Heldem (28-10) na gali KSW 95 w Olsztynie. Świetne starcie Szymański vs Held odbędzie się 7 czerwca i została zakontraktowana w limicie kategorii lekkiej.

Roman Szymański, były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej i numer sześć rankingu tej kategorii wagowej, znany jest ze swojego widowiskowego stylu walki i zdobycia aż sześciu bonusów za najlepsze starcia wieczoru. Jest też zawodnikiem przekrojowym, których tyle samo razy w karierze wygrywał nokautując, jak i poddając swoich rywali.

W KSW stoczył już czternaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku i przegrał Leo Brichtą. Na swoim koncie ma 25 zawodowych konfrontacji.

Marcina Helda ma za sobą jedną walkę w organizacji KSW. W okrągłej klatce zadebiutował w grudniu zeszłego roku i musiał uznać wyższość Raula Tutarauliego. Przed wejściem do KSW Marcin przez wiele lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy Professional Fighters League.

Na swoim koncie ma stoczonych 38 pojedynków, z których 28 wygrał. Zawodnik z Tych jest czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu i specjalizuje się w poddawaniu rywali. Marcin dziewiętnaście zwycięskich pojedynków zakończył przed czasem, aż piętnaście z nich wygrał przez poddanie, a jedenaście razy tryumfował już w pierwszej rundzie starcia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rowek
1 miesiąc temu

Z Tychów a nie Tych