Rewanż Fostera z Adaevem na ACA 108 w Warszawie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2020

Emocjonujący rewanż mocnych zawodników podczas ACA 108

Poznaliśmy pierwsze zagraniczne zestawienie gali ACA w Warszawie. Amirkhan Adaev (16-5) skrzyżuje rękawice z Brianem Fosterem (28-12). Będzie to drugie, rewanżowe spotkanie zawodników w klatce ACA w Warszawie! Ostatnie starcie Foster przegrał przez dyskwalifikacją.

Adaev vs Foster

Niepokonany od trzech lat Amirkhan Adaev jest już dobrze znany fanom ACA w Polsce. Pierwszy raz mogliśmy go oglądać w klatce nad Wisłą już w 2015 roku. Potem do Warszawy Adaev przyleciał dwukrotnie. W zeszłym roku podczas ACA 92 na Torwarze pokonał Efreina Escudero, a na ACA 101 dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo w zestawieniu z Brianem Fosterem.

Foster jest cenionym weteranem na światowym rynku MMA. Amerykanin nie ma jednak tyle szczęścia do walk w Warszawie, co jego rywal z Rosji. Na gali ACA 92 Foster zastąpił kontuzjowanego Marcina Helda i w walce z Abdulem-Azizem Abdulvakhabovem musiał uznać wyższość byłego mistrza organizacji ACB. Drugą szansę pokazania się przez polską publicznością Foster miał podczas listopadowej gali ACA. Ten pojedynek w drugiej rundzie zakończył sędzia.

ACA 101 Adaev vs Foster: https://www.youtube.com/watch?v=u7ytXfXe5UY
Na ACA 101 Podczas walki w parterze Foster kopnięciem w szczękę trafił przeciwnika, który padł nieprzytomny na matę. Sędzia natychmiast zainterweniował, a pojedynek przez dyskwalifikację po kopnięciach w głowę przeciwnika znajdującego się w parterze wygrał Amirkhan Adaev. Czy sprawdzi się polskie powiedzenie do trzech razy sztuka i Foster wyjdzie zwycięsko ze swojego trzeciego starcia w Warszawie? Przekonamy się już za kilka tygodni podczas gali ACA 108.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments