

Reporterka Nina-Marie Daniele masakruje Seana Stricklanda zawodnika organizacji UFC. Amerykanin niedowierzając w pytania i stwierdzenia wypowiedziane przez reporterkę roześmiany sugeruje, że w odwecie pobije jej chłopaka.
Sean Strickland to jeden z zawodników organizacji UFC, którzy słyną z trash talku i interesujących wypowiedzi. Amerykanin w ostatnim czasie w mocnych słowach wyzwał do walki Paulo Costę. Sean Strickland wyzwał do walki Paulo Costę: „Rzucę go na kolana i wyr*cham go jak Izzy!”.
„Tarzan” wsparł także Dricusa du Plessisa kiedy ten powiedział, że jest prawdziwym Afrykaninem. Sean Strickland uważa, że Dricus Du Plessis jest większym Afrykaninem niż Kamaru Usman: „Sku*wysyn urodził się…”.
W końcu trafiła kosa na kamień i tak stało się w przypadku rozmowy Stricklanda z reporterką Niną-Marie Daniele, która totalnie zaskoczyła Seana zestawem pytań i w komediowy sposób rozłożyła Amerykanina na łopatki.
Nina-Marie Daniele: „Pamiętasz kiedy powiedziałeś, że walczenie jest niczym sex z kobietą?”
Sean Strickland: „Tak”
NMD: „Czy to znaczy, że Alex Pereira cię wyruchał?”
SS: „Oh ta pieprzona szmata, tyyy…”
NMD: „Tak, mam go! (śmiech)”
SS: „Zaraz zleję twojego chłopaka!”
NMD: „Trenowałeś z nim czy to sprawia, że jesteś jego dziwką?
SS: „Oh co za pierdolona dziwka, nigdy nie strzeliłem kobiecie w pysk, ale ty…”