Strickland wyzwał Costę

Sean Strickland wyzwał do walki Paulo Costę: „Rzucę go na kolana i wyr*cham go jak Izzy!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2023

Sean Strickland świętował 32 urodziny i zebrał pokaźne pudło prezentów od swoich klubowych kolegów z Xtreme Couture. Amerykanin udzielił także wywiadu, w którym wyzwał do walki Paulo Costę. Strickland ujawnił także ile aktualnie waży.

Sean Strickland od wygranej z Nassourdinem Imavovem jest bardzo aktywny w social mediach. Tu skomentuje porażkę jednego z zawodników, tam zaatakuje Jona Jonesa, jednym słowem cały Strickland. Teraz Amerykanin, który świętował 32-urodziny wyzwał do walki Paulo Costę.

W rozmowie z dziennikarzem portalu MMAJunkie Strickland jasno określił, że chce walczyć z Brazylijczykiem, powiedział co z nim zrobi, a także ujawnił ile aktualnie waży.

„Chcę walczyć z Paulo Costą, wiem że on aktualnie negocjuje nową umowę z UFC. Co do walki z Imavovem to było bardzo miłe bo przedstawiciele organizacji powiedzieli mi, że ten pojedynek nie będzie miał wpływu na moją dalszą karierę, bez presji. Kocham, gdy tak to wygląda. Szczerze wszedłbym do walki z Ryanem Spannem, gdyby padła taka propozycja w weekend ponieważ to najlepsze kiedy po prostu możesz wejść do klatki, dać z siebie wszystko i zgarnąć wypłatę. Costa to śmieszny skurwiel. Jest trochę głupi i to wiele wyjaśnia skoro mówi to ktoś taki jak ja. No ale jest śmiesznym skurwysynem, więc rzucę go na kolana i wyrucham tak jak zrobił to Izzy! Teraz ważę 225 funtów. Jestem grubasem (śmiech). Dajcie mi 8 czy 10 tygodni i mogę walczyć z kimkolwiek.”

Zostaw ocenę
0
0