Raja Jackson zadebiutuje w MMA

Raja Jackson, syn Rampage’a zadebiutuje w MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2023

Raja Jackson, syn doskonale znanego Rampage’a Jacksona zadebiutuje w zawodowym MMA. Młody Jackson zadebiutuje już jutro na gali United Fight League 2. Wkrótce przekonamy się zatem czy zawodnik pójdzie w ślady ojca i również osiągnie wielką popularność.

Gala United Fight League 2 odbędzie się w Memphis w Tennessee, czyli w rodzinnym mieście Jacksonów. Obecność młodego Rajy w rozpisce nie może zatem dziwić. Raja Jackson do debiutu w zawodowym MMA przygotowywał się pod okiem Antonio McKee, byłego fightera który odpowiada także za treningi i przygotowania AJ’a McKee.

Quinton „Rampage” Jackson zbudował swoje nazwisko przez lata startów w japońskiej organizacji PRIDE FC. Następnie Jackson przeniósł się do UFC, gdzie również walczył przez wiele lat nim finalnie wylądował w Bellatorze gdzie zakończył karierę w MMA.

23-letni Raja walczył do tej pory jedynie amatorsko jednak najwyraźniej trzy kolejne wygrane sprawiły, że podjął decyzję o przejściu na zawodowstwo. Zapewne minie kilka lat nim przekonamy się czy młody Jackson zyska wyniki i popularność równą tej jaką miał jego ojciec.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments