UFC

Premier Mateusz Morawiecki: „Książę MMA z Cieszyna, to nie tylko wielki sportowiec, ale także fantastyczny człowiek.”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Jan Błachowicz był dziś gościem premiera Mateusza Morawieckiego. Oto co mistrz UFC w kategorii półciężkiej napisał po spotkaniu z premierem.

Dziękuję bardzo za zaproszenie ze strony Pana Premiera Mateusza Morawieckiego.Zarówno dla mnie, jak i dla całego środowiska MMA to dowód na to, że nasza dyscyplina jest nie tylko popularna, ale również zauważalna przez najważniejsze osoby w Polsce. To zaszczyt być ambasadorem tego niesamowitego sportu.Mam nadzieję, że po naszej rozmowie Pan Premier będzie czekał przed telewizorem niezależnie od pory, żeby obejrzeć moją kolejną walkę.

Fot. Adam Guz/KPRM

Dziękuję bardzo za zaproszenie ze strony Pana Premiera Mateusza Morawieckiego.Zarówno dla mnie, jak i dla całego…

Gepostet von Jan Blachowicz am Mittwoch, 30. September 2020

Premier wypowiedział się na temat Błachowicza w ciepłych słowach:

„Rano odwiedził mnie sam Mistrz! Jan Blachowicz, nowy król, czy jak wolą branżowi specjaliści, książę MMA z Cieszyna, to nie tylko wielki sportowiec, ale także fantastyczny człowiek. Porozmawialiśmy trochę przy kawie o sportowej codzienności i wielkich planach na przyszłość, ale też pożartowaliśmy i obejrzeliśmy piękny mistrzowski pas federacji UFC (robi wrażenie!). Chciałbym codziennie spotykać ludzi z taką pasją i determinacją jak Jan! Dziękuję Mistrzu!”

Rano odwiedził mnie sam Mistrz! Jan Blachowicz, nowy król, czy jak wolą branżowi specjaliści, książę MMA z Cieszyna, to…

Gepostet von Mateusz Morawiecki am Mittwoch, 30. September 2020

Comments are closed.