Popek zmierzy się z niepokonanym chuliganem! Znamy jego rywala na GROMDA 15!

S
1
Opublikowano: 28 listopada 2023

Wyjątkowo na kilka dni przed kolejną galą GROMDA ujawniła już nazwisko rywala „Popka”! Raper zmierzy się z niepokonanym „Orsu Corsu”.

Największa w Europie organizacja walk na gołe pięści wraca z kolejnym wydarzeniem. Galę GROMDA 15 uświetni starcie o pas niekwestionowanego mistrza, w którym „Don Diego” przystąpi do pierwszej obrony. Jego oponentem będzie Łukasz „GOAT” Parobiec.

W charakterystycznym ringu stawią się też inni znani bijocy, jak Bartłomiej „Balboa” Domalik, czy Mariusz „Mario” Kruczek. Nie zabraknie też hitowych debiutantów, jak Dorian Darch, który w przeszłości mierzył się z Joshuą, Dubois, czy Furym.

Rywal Popka na GROMDA 15 już znany!

Wreszcie w ringu na walkę stawi się też jeden z najbardziej oczekiwanych debiutantów. Paweł „Popek” Mikołajuw od dawna jest związany z GROMDĄ, a teraz czeka go pojedynek z niepokonanym Francuzem.

„Orsu Corsu” to korsykański chuligan, który nie zaznał jeszcze porażki w walkach na gołe pięści. Za sobą ma między innymi walki w słynnej organizacji King of the Streets.

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
3 miesięcy temu

Popek przegra. Lepsza byłaby walka z Różalem.