Poirier typuje potencjalną walkę McGregor vs Chandler: „Postawiłbym pieniądze na niego”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 11 stycznia 2023

Dustin Poirier zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku Michaela Chandlera z Conorem McGregorem i wytypował faworyta.

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o powrocie Irlandczyka do oktagonu. Jednym z potencjalnych rywali byłego mistrza jest Michael Chandler. Sam szef organizacji Dana White wspominał, że może dojść do takiego zestawienia. Co ciekawe obaj zawodnicy są po porażkach z tym samym rywalem.

Dustin Poirier o walce McGregor vs Chandler

Amerykanin może sporo powiedzieć o McGregorze, gdyż walczył z nim trzy razy. Najpierw w 2014 roku przegrał przez TKO w pierwszej odsłonie, za co odpłacił się w styczniu 2021 roku, rozbijając Irlandczyka w drugiej rundzie. Pół roku później doszło do kolejnego starcia i niestety tym razem „The Notorious” doznał poważnego złamania, po którym opuścił oktagon na noszach.

Natomiast Chandler ostatnią walkę stoczył w grudniu ubiegłego roku. Po dwóch emocjonujących rundach na kartach punktowych był remis. Poirier jednak nie pozostawił niczego w rękach sędziów i zakończył walkę w trzeciej odsłonie, poddając Chandlera.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Bloody Elbow fighter zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku byłych rywali i przyznał:

– Faworyzowałbym Conora. Myślę, że Chandlera łatwo trafić, Conor ma timing. Zobaczymy, jak z przerwą, może być ona ważnym czynnikiem dla Conora. Ale tak, nadal wybrałbym Conora w tej walce. Chandlera łatwo trafić. Conor ma lepszy zasięg. Chandler zwalnia.

Jeśli poszedłby w zapasy, żeby uniknąć wymian z Conorem, zwolniły trochę i stałby przed nim, przez co byłby trafiany. Postawiłbym pieniądze na Conora, jeśli dojdzie do takiego pojedynku – przyznał Poirier, po czym od razu podkreślił, że oczywiście nie może stawiać na walki MMA.

Źródło: bloodyelbow.com

Zostaw ocenę
0
0