Zawodniczki boksu pocałowały się Kingpyn video

Pocałunek na ważeniu przed galą Kingpyn Boxing w Dublinie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lipca 2023

Dziś w 3Arena w Dublinie odbędzie się gala Kingpyn Boxing, która będzie pierwszym wydarzeniem sportowo-rozrywkowym wchodzącym w skład czterech eventów. Na ważeniu doszło do nietypowej sytuacji. Amber O’Donnell i Whitney Johns pocałowały się podczas spotkania twarzą w twarz.

Pocałunek na ważeniu to raczej mało spotykana rzecz w świecie sportów walki. Dzisiejsza gala Kingpyn Boxing wchodzi w skład czterech eventów mocno reklamowanych przez platformę streamingową DAZN. Seria czterech gal rozpocznie się dziś, w sobotę 15 lipca w Dublinie, a w jej skład poza eventem Kingpyn wejdą także gale: Misfits 008 w Nashville, Jake Paul vs. Nate Diaz w Dallas oraz rewanżowa potyczka Anthony Joshua vs. Dillian Whyte w Londynie.

Ciut ponad miesiąc temu Mistrzyni świata w boksie porwała tłum po tym jak zaprezentowała się topless na ważeniu. Jak widać zatem zawodniczki starają się szukać wszelkiej możliwości na wypromowanie się w social mediach.

Wróćmy jednak do samego ważenia przed galą Kingpyn w Dublinie, gdzie Amber O’Donnell i Whitney Johns najpierw zmierzyły się wzrokiem, a następnie pocałowały się wprawiając fanów w ekscytację. Obie zawodniczki skwitowały sytuację szerokimi uśmiechami.

Nagrania video z tego „miłego” momentu możecie zobaczyć poniżej. Warto zaznaczyć, że obie zawodniczki nie są profesjonalistkami i dopiero zaczynają swoją przygodę z szeroko pojętym sportem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments