Emelianenko gwiazdy

Plejada gwiazd uświetni pożegnalną walkę Fedora Emelianenko!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2023

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się pożegnalna walka Fedora Emelianenko w MMA. Legendarny Rosjanin zmierzy się w rewanżowym starciu z Ryanem Baderem i spróbuje odebrać Amerykaninowi pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Na ostatniej walce Fedora pojawi się cała plejada gwiazd światowego MMA.

W walce wieczoru gali Bellator 290 Amerykanin Ryan Bader (30-7, 1 NC) stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii ciężkiej. Rywalem „Dartha” będzie legendarny Rosjanin Fedor Emelianenko (40-6, 1 NC), dla którego będzie to pożegnalna walka w zawodowym MMA. Wydarzenie odbędzie się 4 lutego w Inglewood w Kalifornii.

Tak wielkie wydarzenie jak pożegnalna walka Fedora oczywiście musiało przyciągnąć uwagę innych legend MMA. Na gali Bellator 290 pojawi się zatem cała plejada gwiazd, która dodatkowo uświetni ten wieczór.

W Inglewood pojawią się: Josh Barnett, Mark Coleman, Randy Couture, Renzo Gracie, Royce Gracie, Dan Henderson, Matt Hughes, Rampage Jackson, Chuck Liddell, Frank Shamrock oraz Chael Sonnen.

Wielu z zawodników to byli rywale Rosjanina, a także zawodnicy którzy występowali u boku Fedora na galach organizacji Pride FC.

Pełną kartę walk wydarzenia znajdziecie tutaj. Bellator 290: Bader vs. Fedor 2 – świetna karta walk hitowej gali!

Zostaw ocenę
0
0