piotr kuberski vs michał materla starcie zawodników gotowych na krwawą wojnę ksw 92

Piotr Kuberski vs. Michał Materla – starcie zawodników gotowych na krwawą wojnę na XTB KSW 92

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lutego 2024

Piotr Kuberski i Michał Materla zmierzą się w okrągłej klatce KSW. Będzie to pojedynek dwóch zawodników zawsze gotowych na mocną i krwawą wojnę.

16 marca w Gorzowie Wielkopolskim dojdzie do pojedynku zawodników notowanych wysoko w rankingu kategorii średniej. Piotr Kuberski i Michał Materla stoczą starcie, które na papierze zapowiada się fenomenalnie. Fani zacierają ręce przed XTB KSW 92, gdyż walka Kuberski vs. Materla to zestawienie nieustępliwych zawodników zawsze gotowych na mocną, krwawą bitkę.

Piotr Kuberski ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których dwanaście zakończył jako tryumfator. Reprezentant klubu Ankos MMA od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziesięć starć, zdobył pas mistrzowski wagi średniej organizacji FEN i obronił go dwa razy. Popularny „Qbear” znany jest z nokautowania rywali.

Większość zwycięstw zanotował przed czasem. Jedenaście razy posyłał rywali na deski, a siedem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia. W KSW zadebiutował w listopadzie zeszłego roku i rozbił przed czasem Bartosza Leśkę.

Michał Materla powróci do klatki po walce o mistrzowski pas wagi średniej. Podczas gali XTB KSW 89 zmierzył się z Pawłem Pawlakiem, ale po emocjonującym pojedynku musiał uznać wyższość czempiona. Michał jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce.

W MMA debiutował w 2003 roku, a na swoim koncie ma 43 stoczone pojedynki. W białym ringu i okrągłej klatce walczył już 30 razy – najwięcej ze wszystkich zawodników KSW. W roku 2012 zdobył mistrzowski pas wagi średniej i obronił go cztery razy. Szczeciński Berserker aż 25 pojedynków wygrał przed czasem. Trzynaście razy poddawał swoich rywali, a dwanaście razy posyłał ich na deski.

Kto wygra walkę Kuberski vs. Materla?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments