KSW 95 patryk Surdyn vs shamad erzanukaev

Patryk Surdyn vs Shamad Erzanukaev na KSW 95 w Olsztynie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2024

Patryk Surdyn i Shamad Erzanukaev stoczą walkę na gali KSW 95 w Olsztynie. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca.

Podczas gali KSW 95, która odbędzie się w Olsztynie, Patryk Surdyn (7-4), numer osiem w rankingu wagi koguciej KSW, zmierzy się z niepokonanym Shamadem Erzanukaevem (2-0). Do starcia dojdzie 7 czerwca w hali Urania.

Patryk Surdyn ma za sobą sześć pojedynków w KSW, z których dwa wygrał. W ostatnim starciu na gali XTB KSW 85 zmierzył się z Kamilem Szkaradkiem i musiał uznać jego wyższość w walce. W okrągłej klatce Patryk pokonał Gustavo Oliveirę i Davida Martinika.

Przed wejściem pod skrzydła organizacji KSW reprezentant Fight Club Łomża był na fali pięciu wygranych, a na swoim koncie miał wywalczony tytuł mistrzowski Armia Fight Night. Patryk stoczył do tej pory jedenaście zawodowych pojedynków, z których siedem wygrał.

Shamad Erzanukaev ma za sobą dwa zawodowe pojedynki, które stoczył w KSW. W okrągłej klatce pokonał Bartosza Rewerę i Carla McNally’ego. Po tym starciu rozstał się z organizacją. Teraz jednak podpisał nowy kontrakt z KSW i wraca do klatki. Trenujący na co dzień w WCA Fight Team 22-latek przez wielu uważany jest za olbrzymi talent polskiego MMA.

Shamad ma za sobą bogatą karierę amatorską i sporo występów na mniejszych wydarzeniach w naszym kraju. Przed wejściem do KSW Erzanukaev zwyciężał między innymi na galach Armia Fight Night, TFL czy Slava Republic.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments