salahdine parnasse zapowiada wojnę w klatce na ksw 93 valeriu

Parnasse zapowiada wojnę w klatce na KSW 93: „Valeriu jest eksplozywny i agresywny, ale ja jestem szybszy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 kwietnia 2024

Salahdine Parnasse zapowiada wojnę w klatce na gali XTB KSW 93 w Paryżu. Francuz zdaje sobie sprawę z dobrych zapasów i siły Valeriu Mircei jednak mimo to zapowiada, że zrobi dobre show.

Już w najbliższą sobotę, 6 kwietnia – Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea zmierzą się w walce wieczoru gali XTB KSW 93 w Paryżu. Parnasse i Mircea staną do boju, w którym zunifikowane zostaną pasy mistrzowskie kategorii lekkiej.

Parnasse cieszy się z faktu, że federacja KSW zawita na francuską ziemię. Salahdine będzie mógł po wielu latach zawalczyć przed własną publicznością.

– To będzie naprawdę duża gala, pierwszy raz będę walczył we Francji pod banderą KSW. To będzie wielkie wydarzenie. Myślę, że hala będzie wypełniona po brzegi i kibice będą mnie mocno wspierać. Minęło dużo czasu od mojej ostatniej walki we Francji. Stworzyłem tu swoją publiczność. Ludzie nie mogą doczekać się tego starcia, będą ze mną, dodadzą mi sił i poprowadzą do wygranej.

Podwójny mistrz KSW zdaje sobie sprawę z klasy sportowej rywala. Francuz wskazał jednak co może zadecydować o jego zwycięstwie.

– Valeriu jest dobrym zapaśnikiem z chaotyczną stójką. Jest eksplozywny i agresywny. Stoczył świetną walkę z Romanem Szymańskim, z którym ja również wygrałem. Jest silny, ale siła to nie wszystko. Ja z kolei jestem od niego szybszy, do tego myślę, że również jestem silnym zawodnikiem. Ostatecznie wszystko pokaże walka.

Na sam koniec Parnasse zapowiedział wojnę i wielkie show w klatce KSW.

– Będzie wojna w klatce. Zrobię dobre show. Wszystkie moje walki są ładne dla oka. Spróbuję powtórzyć to w Paryżu.

Parnasse vs Mircea oraz wszystkie pojedynki gali KSW 93 obstawicie u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

KURSYTYPYBUKMACHER
Salahdine Parnasse1.17FORTUNA
Valeriu Mircea5.20FORTUNA

Kto wygra walkę Parnasse vs Mircea na KSW 93?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments