NEWSY

ONE anonsuje Grand Prix pań w kategorii atomowej. 8-osobowy turniej wyłoni pretendentkę do walki o pas z Angelą Lee

Pinterest LinkedIn Tumblr

Organizacja ONE Championship zaanonsowała Grand Prix pań w kategorii atomowej. 8-osobowy turniej wyłoni pretendentkę do walki o pas z mistrzynią Angelą Lee.

Skład zawodniczek, które zaprezentują się w Grand Prix prezentuje się wyśmienicie: Seo Hee Ham, Denice Zamboanga, Meng Bo, Stamp Fairtex, Alyse Anderson, Itsuki Hirata, Alyona Rassohyna i Ritu Phogat.

Najbardziej znaną uczestniczką turnieju jest bez wątpienia Seo Hee Ham (23-8), mistrzyni Rizin, która ma za sobą również starty w UFC, a w jej kolekcji znajduje się również pas mistrzowski Road FC.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w rozpisce znalazło się miejsce dla Stamp Fairtex (5-1) i Alyony Rassohyny (13-4). Zawodniczki te zmierzyły się na początku lutego i Ukrainka poddała wtedy Tajkę w trzeciej rundzie. Jest zatem szansa na to, że w jednej z rund, lub być może w finale zobaczymy rewanżowy pojedynek pań.

Czarnym koniem turnieju może być młodziutka 21-letnia Japonka Itsuki Hirata. Reprezentująca klub K-CLANN zawodniczka legitymuje się rekordem 7-0 i kończyła wszystkie dotychczasowe rywalki przed czasem.

Comments are closed.