oktagon mma kincl

Oktagon MMA zorganizuje 16-osobowy turniej w kategorii półśredniej

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2022

Czesko-słowacka organizacja Oktagon MMA nie zwalnia tempa. Po dwóch wyprzedanych galach w grudniu przedstawiciele organizacji mocno główkują na temat zestawień na pierwsze gale w 2023 roku. W ostatnich dniach ogłoszono także 16-osobowy turniej w kategorii półśredniej!

Pierwsze pojedynki turnieju odbędą się 4 marca na gali Oktagon MMA 40 w Ostrawie. Później na kolejnych galach będą odbywały się kolejne zestawienia oraz kolejne rundy turnieju. Na ten moment nie ma jeszcze potwierdzonego pełnego składu grand prix, choć znamy już kilka nazwisk, które wezmą w nim udział.

Organizacja Oktagon zdradziła również jeden interesujący szczegół dotyczący turnieju. Otóż w pewnym momencie zostanie otwarte głosowanie, w którym fani będą mogli wybrać jednego zawodnika. Zwycięzca głosowania także weźmie udział w turnieju.

Co ciekawe w turnieju wezmą udział mistrz kategorii półśredniej David Kozma, oraz mistrz kategorii średniej Patrik Kincl. Pozostali potwierdzeni zawodnicy to Christian Eckerlin, Bojan Velicković, Mate Kertesz oraz Leonardo Silva.

Pula nagród w turnieju ma wynieść milion euro natomiast zwycięzca finału ma zgarnąć 300 tysięcy euro.

Zostaw ocenę
0
0