Mike Perry Luke rockhold

Ohyda! Mike Perry wytarł kozę z nosa o ubranie Luke’a Rockholda w trakcie face-offu [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2023

Na początku marca informowaliśmy was o tym, że Luke Rockhold podpisał kontrakt z organizacją BKFC. W nocy czasu polskiego Rockhold i Mike Perry stanęli twarzą w twarz na konferencji prasowej przed galą BKFC 41. Niestety doszło do nietypowego, wręcz obrzydliwego zdarzenia.

1 marca informowaliśmy was o tym, że Luke Rockhold, były mistrz organizacji Strikeforce i UFC podpisał kontrakt z Bare Knuckle FC, czyli organizacją w której zawodnicy toczą pojedynki na gołe pięści. Luke Rockhold podpisał kontrakt z BKFC! Wiemy z kim zmierzy się były mistrz Strikeforce i UFC!

W nocy odbyła się konferencja prasowa przed debiutem Rockholda w BKFC. Doświadczony Amerykanin zadebiutuje 29 kwietnia na gali BKFC 41, a jego oponentem będzie Mike Perry, czyli kolejny z weteranów UFC.

Kiedy obaj zawodnicy stawali do face offu nic nie zapowiadało, że po całej sprawie pozostanie spory niesmak. Otóż najpierw niby żartując zawodnicy z uśmiechami na twarzach wyprowadzili kilka ciosów. Następnie Chael Sonnen wszedł między nich, wskazał i powiedział by stanęli twarzami do reporterów. Wtedy Mike Perry wsunął palec do nosa, a następnie ostentacyjnie wytarł go o kurtkę Rockholda.

Zostaw ocenę
0
0