Ogromne pieniądze dla Khalidova i Pudzianowskiego! Znamy zarobki za walkę wieczoru KSW 77

S
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Szef KSW potwierdził! Tak drogiego pojedynku w historii największej polskiej organizacji MMA jeszcze nigdy nie było. Ile zarobią Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski? Ogromne pieniądze za walkę wieczoru KSW 77.

Już w tę sobotę dojdzie do hitowego starcia dwóch legend. Po rocznej przerwie do klatki powraca Mamed Khalidov by zadebiutować w wadze ciężkiej i zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.

Znamy zarobki Pudzianowskiego i Khalidova

Mamed i Pudzianowski to absolutne legendy KSW, które zawsze przyciągają ogromną liczbę kibiców. Nie jest więc zaskoczeniem to, że ich pojedynek pobił rekord pod względem pieniędzy, które zarobią za konfrontację w okrągłej klatce.

Jak wiemy, walki Mameda wciąż biją kolejne rekordy. Najpierw za najdroższe starcie uznawano jego pojedynek z Michałem Materlą z 2015 roku. Następnie pierwsze miejsce pod względem wysokości gaży zajęło zestawienie z Roberto Soldiciem, do którego doszło w grudniu ubiegłego roku.

Teraz najdroższym pojedynkiem nie tylko w KSW, ale w całej Europie zostało okrzyknięte starcie z Mariuszem Pudzianowskim, do którego dojdzie za kilka dni.

Szef KSW Martin Lewandowski w rozmowie z Super Expressem przyznał – „Mogę tylko potwierdzić, że jest to na pewno najdroższa walka w historii europejskiego MMA” – jak dowiedzieli się dziennikarze, zawodnicy mają zarobić łącznie ponad 3 miliony złotych!

– „Jesteśmy w Viaplay, co oczywiście jest dla nas bardzo korzystne, ale zasady wynagradzania zawodników są przez to inne. UFC płaci im określony procent wpływów z pay-per-view, więc na to wynagrodzenie zrzucają się de facto też widzowie. W naszym przypadku federacja KSW pokrywa te gaże w stu procentach” – dodał Lewandowski.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Zostaw ocenę
0
0